Wpis z mikrobloga

Scheuring-Wielgus swoją marną prowokacją wykopała sobie polityczny grób. Naprawdę nie mogę zrozumieć co nią kierowało. Ewa Bugała mimo młodego wieku, jednak wspięła się na wyżyny i przygotowała arcydzieło paszkwilu, przekopując archiwalne materiały z nią i kompletnie ośmieszyła posłankę Nowoczesnej. Wielgus nic nie osiągnęła, a tylko wystawiła się na celownik. Nerwy rzeczywiście wzięły górę nad rozsądkiem.

Będę to rozkładał na czynniki pierwsze, bo to naprawdę fascynujący materiał. #skrotwiadomosci będzie później.

#tvpis #neuropa
Joz - Scheuring-Wielgus swoją marną prowokacją wykopała sobie polityczny grób. Napraw...

źródło: comment_yuNtiPTRH7GmnVZ5qJ3PJbly0po82sdu.jpg

Pobierz
  • 21
Naprawdę nie mogę zrozumieć co nią kierowało


@Joz: przecież ona co rusz ma jakieś takie "niezbyt mądre" wypowiedzi. przecież na czarnym proteście zaczęła wołać "stop dyktaturze kobiet" co potem jakoś starała się tłumaczyć tym, że chodzi jej o posłanki PiSu dx
@Joz: nie rozumiem tylko dlaczego stwierdzenie tego, co jest prawda nazywa sie "atakiem"... Znawca mediow, specjalizujacy sie w dziedzinie propagandy ostatnio stwierdzil, ze TVP zdecydowanie przegina- za przyklad podajac materialy przez Bugale przygotowane.

A nie zapomnijmy o takim lechu kaczynskim, aytorytecie PiSu, ktory nazywal Dziennikarke TVNu "malpa w czerwonym"

a mnie najbatdziej rozbawil ten dziennikarz z offu, pod koniec materialu, ktory domagal sie przeprosin...

W moim przekonaniu to TVP pokazalo tu
@stekelenburg5: Kropla drąży skałę. Petru też został wykończony powolnym ale systematycznym ośmieszaniem i w percepcji opinii publicznej (w tym nie tylko zwolenników Nowoczesnej) kojarzony jest w dużej mierze z gafami i to poważnie wpływa na jego wizerunek publiczny. Potem próbowano podobnej metody z Gasiuk-Pihowicz (słynna "myszka-agresorka" powtarzana jak mantra nawet na wykopie), ale odkąd ściągnęli ją ze świecznika, osłabła też skala szkalowania. Teraz następnym celem będzie Scheuring-Wielgus.
@stekelenburg5: Zgadzam się. I jest w dobrym czasie. Ludzie do niego nieco przywykli, nie jest już panem z telewizora, a jednak kojarzony jako polityk. Trzy lata to idealny okres na mozolne budowanie się w opozycji - vide Tony Blair.
@Joz: Ewa Bugała przygotowała materiał o napaści na Ewę Bugałę... dobre.

a mnie najbatdziej rozbawil ten dziennikarz z offu, pod koniec materialu, ktory domagal sie przeprosin...


@Goofas: Tak, to było najlepsze.

Na marginesie, w mojej wyobraźni Ewa Bugałą była niską, zakompleksioną dziewczyną o mysich włosach i urodzie bibliotekarki - a okazała się pewna siebie szprychą w garniturze.
rybikspodwanny - @Joz: Ewa Bugała przygotowała materiał o napaści na Ewę Bugałę... do...

źródło: comment_2Tt34RYPlzi5aSuBTOUnJii6bYsRJpkl.jpg

Pobierz
@Joz: przecież ona już zasłynęła swoimi gafami w sejmie i na marszu kobiet. Gasiuk oprócz kilku wpadek merytorycznych prezentuje się znacznie lepiej ale czy w tej nowoczesnej nie ma kompetentnych ludzi którzy się nie kompromitują przed kamerami?