Wpis z mikrobloga

W starożytności znajdujemy nie tylko petroglify, ale także figurki humanoidalnych istot przypominających astronautów. Figurki tworzono na całym świecie i znajdziemy je na terenie dzisiejszego Meksyku, Gwatemali, Kolumbii, Peru, USA, Japonii, Iraku czy Indii. Artyści tworzący figurki próbowali jak najlepiej odwzorować wygląd astronautów, których obserwowali na własne oczy lub o których wspominali świadkowie. Oczywiście ludzie z tamtej epoki nie mieli pojęcia o zaawansowanej technologii, która wydawała im się boska, jednak te odwzorowania do dziś budzą ciekawość. Hełmy, plecaczki, dziwne kabelki, guziki, stroje do złudzenia przypominające skafander - zerkając na figurki można łatwo pomyśleć, że są to astronauci, których spotkali nasi przodkowie. Jeśli dodamy do tego fakt, że wg samych artystów nie było to ich wyobrażenie lub fantazja artystyczna, lecz przedstawienie 'boskich istot', 'nauczycieli', którzy przekazywali im dawniej wiedzę i pomagali w rozwoju to twierdzenie jest tym bardziej intrygujące. Jeśli kogoś ciekawią takie rzeczy to zapraszam do tagu #kosmiczneopowiesci gdzie pokazywałem już zarówno monumentalne budowle, opisy statków kosmicznych, opisy kosmitów oraz petroglify przedstawiające kosmitów.

#kosmiczneopowiesci #ufo #ciekawostki #ciekawostkihistoryczne #historia #kultura #swiat
Gorti - W starożytności znajdujemy nie tylko petroglify, ale także figurki humanoidal...

źródło: comment_8X0rbax3d0xo4556AzryfjbEajUZ6LIE.jpg

Pobierz
  • 49
@Gorti: Serio, gadanie takich bzdury udziela się innym ludziom... Zauważyłem ostatnio twoją działalność na wykopie, pełno różnych znalezisk i wpisów o starożytnych kosmiatach, tylko to gówno prawda. Więc przestań to robić i zaczni opierać się na faktach, a nie na wymyślonych dla kasy bzdurach...


@Wraniak: ooo znasz fakty, to jak było?
@Biszkopcik: To jest fajna teoria, ale zupełnie nieprawdziwa w naszym wypadku... Podejrzewam że jeśli ludzie będą zdolni kiedyś do podróży miedzygwiezdnych, oraz jeśli kiedyś znajdziemy jakaś cywilizacje z podobną technologia jak nasi starożytni, to ludzie będą ich nawiedzać bo jesteśmy ciekawskim gatunkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) No chyba że prawo będzie tego zabraniać. Ale w naszym przypadku nie ma żadnych dowodów na to żeby, jacyś kosmici kiedykolwiek
@Sir_grana_padano: Jeśli oglądałeś i nie wyniosłeś z tego filmu nic, to znaczy że jednak nie za bardzo łaczysz fakty. Pewnie bardzie prawdopodobny dla ciebie jest ten film XDDD Żeby nie było, uważam że ten film to jedna wielka bzdura, ale to normalne bo człowiek lubi się doszukiwać wzorów tam gdzie ich nie ma
Wraniak - @Sirgranapadano: Jeśli oglądałeś i nie wyniosłeś z tego filmu nic, to znacz...
@Wraniak: wiesz, są różne podejścia do wiedzy.
Nauka zakłada że nie jest stała i kolejne badania modyfikują obecną wiedzę.

Jeśli ktoś patrzy na coś tylko z jednej strony i nie ma żadnych wątpliwości to nie bardzo.

Skoro jedni kłamią a inni nie to dlaczego ci co mówią prawdę nie udowodnią eksperymentalnie kłamstwa tamtych?

Gdybym głosił że linami da się wciągnąć blok na górę to bym wciągnął. Albo #!$%@?ł dłutem dwa bloki
@Wraniak: hieroglify niczego dziwnego nie wskazują, jak dla mnie a zajmuję się budowaniem dużych rzeczy - dopóki ktoś nie udowodni tego że można przy pomocy dzisiejszej wiedzy a dawnych narzędzi powtórzyć precyzję, uważam że wtedy też nie można było.
@Wraniak: Załączam filmik, który pokazuje, że w Polsce też mamy pana Andrzeja, który sam podnosi duże ciężary za pomocą deski. Udowadnia to także, że wystarczy odrobina pomyślunku i zręczności inżyniera by osiągnąć oczekiwane efekty. Pan Andrzej nie miał na to dwóch tysięcy lat, jak niektóre ze starożytnych ludów. No, ale nie - kamienie cięto laserem i podnoszono je antygrawitacją, bo inaczej przecież 'sie nie da'.
Dyskusja z ludźmi od 'starożytnych kosmitów'
Tedeward - @Wraniak: Załączam filmik, który pokazuje, że w Polsce też mamy pana Andrz...
@Tedeward: Dziękuje ratujesz mnie od umarcia na raka, ostatno na wykopie dostrzegam jakieś chore zainteresowanie tymi starożytnymi kosmitami to mnie przeraża, bo coraz więcej ludzi będzie myślało że to prawda, a potem ciężko będzie im wyjaśnić, że jednak to gówno prawda. Sam jak byłem w gimnazjum to żywo interesowałem się takimi głupotami jak pusta ziemia i naziści z księżyca, ale szybko z tego wyrosłem i zacząłem badać głebiej, a nie słuchać
@Wraniak: Może zaznaczę od razu, bo zaraz ktoś zarzuci, że filmik który dałem nie uważam za wyjaśnienie w jaki sposób budowano piramidę Cheopsa. Po prostu jest dowodem na to, że jeden człowiek potrafi opracować technikę pozwalającą na podnoszenie dużych ciężarów względnie niewielkim nakładem pracy. Z pewnością Egipcjanie stosowali inną - mieli wszak większe doświadczenie w budowie monumentalnych budowli, wyspecjalizowanych w tym "inżynierów" i masę siły ludzkiej.