Wpis z mikrobloga

Na dniach rzucam robotę w mojej gowno firmie i Idę do innej więc mogę napisać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zacznijmy od tego że na umowie mam grafik i specjalista od treści internetowych, a w praktyce z grafiki to prawie nic, głównie helpdesk przy czym i tak mnie nie chcą słuchać bo wszystko wiedzą lepiej, a zaraz potem krzyczą że znów się coś psuje i to na pewno moja wina. Jak nie ma roboty to każą mi porządkować foldery.

Taka cebulakowa firma 100%.

Firmę prowadzi małżeństwo xD i uwaga. Szef ma na imię Janusz, a szefowa Grazyna xDDD true story.

Ostatnio nabrali się na ten myk z Internetem mobilnym niby bez ograniczonego transferu. Na nic się zdały moje tłumaczenia że to chwyt marketingowy. Uwierzyli i wzięli. Sami podłączyli ten router, bo na mnie foch że im próbowałam wyperswadowac internet.
Przychodzi Grażyna, z jakims dziwnym uśmieszkiem. Mówi ze jest nowy Internet, że z Januszkiem sami go podłączyli i w ogóle. Taka dumna. Ja olewka. Podchodzi do mojego komputera, odpycha mnie od niego i mówi że musi mnie podłączyć do NOWEGO MOBILNEGO internetu i wpisać hasło. Oczywiście nie podaje mi go.

Wpisuje go każdemu pracownikowi.

Myślę sobie ze jakiś powód tego musi być, na pewno nie foch na mnie za moje odradzanie tej kupy , bo przecież wklepuje wszystkim.

No to jak tylko poszła, klik ustawienia sieci etc. I sprawdzam. Patrze i XDDDDDDDDD załączam foto z kom bo nie chciałam robić screena na firmowym kompie

#pracbaza #praca #work #januszebiznesu
Pobierz
źródło: comment_0SuqtD7gCnbarUxOc1Cokk4RWEnPimfI.jpg
  • 51
Ach, Grażyna ostatnio na firmowym mejlu założyła mi przekierowanie wychodzących i przychodzących wiadomości xD myślała że nie zauwaze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@siteman up

Z innych ciekawostek to Januszek były wojskowy. Jak szedł na emeryturę to dali mu pulkownika.

Jak się nawalił na firmowym wyjeździe to zaczął opowiadać jak był już w pałacu prezydenckim i dyskutował z prezydentem o nominacji na generała , jak jeździł ze sztabu generalnego na jakieś ważne wyjazdy i w ogóle jaki to on ważny był.

Zrobi coś źle? Twoja wina. Jego ego nie pozwoli się przyznać do błędu (
Oczywiście to wszystko bajki.

A najlepsza historia - ktoś coś napisał na te firmę na gowork. Jakoś strasznie obraził Grazynke. No nie powinien, ci ludzie to janusze wszystkiego ale bez przesady ;/

Tak czy siak. Januszek chodził po firmie i opowiadał ze on ma przecież kontakty xD że zgłosił na prokuraturę a przez ostatni tydzień pod firmą stał wóz MSW "I NIKT NIE ZAUWAZYL, A STAL I OBSERWOWAL KTO SIE PODEJRZANIE ZACHOWUJE"
@zawisza nie będę podawać bo małe miasto pod Warszawą xD możecie sie domyślić a chwilowo wciąż tam pracuje xD

Yes, całkowicie poważnie xD od cholery takich tekstów wali, ale ciężko sobie wszystko przypomnieć.

Opowiada też ciągle jak to miał 8 lat i co robił xD w co się bawił, z kim, etc. Jak np. W piaskownicy posadzili go z jakimś dzieciakiem niepolskojezycznym a on się dogadał.

Masa infantylnych historii albo takich ze
A i jest taka kierowniczka. Sprawdzilam ja. Ma kredyt we frankach, jakieś gowno wykształcenie typu socjolog, exela praktycznie nie zna, ale wchodzi im w tyłek aż tylko, i codziennie robi nadgodziny z uśmieszkiem "Panie Januszkiem, ja dziś zostanę dłużej".

Albo Januszek napisał jej imię palcem w kurzu który osiadł na komputerze. A ona "och, Panie Januszku, jaki z Pana zartownis, hi hi ()".

Januszek oczywiście
@zawisza up.

I żeby było jasne. Nie mam nic do ludzi robiących nadgodziny bo sama niejednokrotnie robiłam ( tu mi nie daja bo boją sie płacić więcej xD), i to nic dzinwgeo, ale irytuje mnie to jej ponadprzeciętne wchodzenie w dupe.

Jutro z firmy może napiszę coś więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wJanuszekk do firmy IT zajmującej się dostarczaniem, serwisem i obsługa ekranów w KFC, McDonalds, BurgerKingu etc. Z aktualnymi promocjami/ofertami itd. Ogólnie jak się zepsuje to przywożą ja naprawiam, albo jak mają wejść nowe oferty to wgrywam te nowe oferty etc.
Tak w dużym skrócie. I duzo lepiej płatne i nastawione na wynik a nie obecność. W obecnej firmie szefowa mi powiedziała że nie liczy się wynik a obecność xD
@dnasstorm btw. Po każdym kierunku można mieć dobrą pracę. Bez studiów również.

Dobra pracę nie związana z gownianym kierunkiem. Chyba że faktycznie jesteś w tym co robisz bardzo dobry. Ona nie jest.
@gosiage: Ok, rozumiem twoja frustracje, ale to ze ona studiowala taki a nie inny kierunek to nie znaczy, ze ona jest jakims reprezentantem danego kierunku.

Moim zdaniem nie ma czegos takiego jak gowno-kierunek i tyle. KAZDY kierunek jest dobry i to zalezy od osoby co z ta wiedza zrobi i tyle.
@kretyn: szczerze mówiąc nie zwróciłam uwagi, ale w biurze pracuję tylko ja i ten facet. Może coś w tym jest, że czuje się na świeczniku, a tu nagle przyszła taka jedna i nie dość że młodsza to jeszcze więcej wie xD
Najśmieszniej jest jak wtrąca mi się w każde słowo. Mówię coś do szefowej, a ona mimo, że nie ma zielonego pojęcia o tym i tak musi wtrącić swoje trzy grosze