Wpis z mikrobloga

Na dniach rzucam robotę w mojej gowno firmie i Idę do innej więc mogę napisać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zacznijmy od tego że na umowie mam grafik i specjalista od treści internetowych, a w praktyce z grafiki to prawie nic, głównie helpdesk przy czym i tak mnie nie chcą słuchać bo wszystko wiedzą lepiej, a zaraz potem krzyczą że znów się coś psuje i to na pewno moja wina. Jak nie ma roboty to każą mi porządkować foldery.

Taka cebulakowa firma 100%.

Firmę prowadzi małżeństwo xD i uwaga. Szef ma na imię Janusz, a szefowa Grazyna xDDD true story.

Ostatnio nabrali się na ten myk z Internetem mobilnym niby bez ograniczonego transferu. Na nic się zdały moje tłumaczenia że to chwyt marketingowy. Uwierzyli i wzięli. Sami podłączyli ten router, bo na mnie foch że im próbowałam wyperswadowac internet.
Przychodzi Grażyna, z jakims dziwnym uśmieszkiem. Mówi ze jest nowy Internet, że z Januszkiem sami go podłączyli i w ogóle. Taka dumna. Ja olewka. Podchodzi do mojego komputera, odpycha mnie od niego i mówi że musi mnie podłączyć do NOWEGO MOBILNEGO internetu i wpisać hasło. Oczywiście nie podaje mi go.

Wpisuje go każdemu pracownikowi.

Myślę sobie ze jakiś powód tego musi być, na pewno nie foch na mnie za moje odradzanie tej kupy , bo przecież wklepuje wszystkim.

No to jak tylko poszła, klik ustawienia sieci etc. I sprawdzam. Patrze i XDDDDDDDDD załączam foto z kom bo nie chciałam robić screena na firmowym kompie

#pracbaza #praca #work #januszebiznesu
g.....e - Na dniach rzucam robotę w mojej gowno firmie i Idę do innej więc mogę napis...

źródło: comment_0SuqtD7gCnbarUxOc1Cokk4RWEnPimfI.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
@gosiage: W mojej branży jest mnóstwo takich firemek co to od 20 lat klepią 2 miliony obrotu i zatrudniają 5 osób (też IT).

Ja 3 lata temu zatrudniłem się w firmie prowadzonej przez 3 wspólników, gdzie każdego wartościowego pracownika traktuje się jak złoto.

2013 Zatrudnienie:20, Obroty: 4 mln
2016 Zatrudnienie:90, Obroty 14 mln

Dziękuję, dobranoc.
  • Odpowiedz
  • 1
@MajkelEm mają paranoje na punkcie haseł xD jak zobaczyli na jakim poziomie ogarniam IT to się wręcz przerazili i pilnują żebym żadnych haseł nie zapisywała xD tak jakbym miała zamiar po odejściu coś im odjaniepawlic
  • Odpowiedz