Wpis z mikrobloga

Na dniach rzucam robotę w mojej gowno firmie i Idę do innej więc mogę napisać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zacznijmy od tego że na umowie mam grafik i specjalista od treści internetowych, a w praktyce z grafiki to prawie nic, głównie helpdesk przy czym i tak mnie nie chcą słuchać bo wszystko wiedzą lepiej, a zaraz potem krzyczą że znów się coś psuje i to na pewno moja wina. Jak nie ma roboty to każą mi porządkować foldery.

Taka cebulakowa firma 100%.

Firmę prowadzi małżeństwo xD i uwaga. Szef ma na imię Janusz, a szefowa Grazyna xDDD true story.

Ostatnio nabrali się na ten myk z Internetem mobilnym niby bez ograniczonego transferu. Na nic się zdały moje tłumaczenia że to chwyt marketingowy. Uwierzyli i wzięli. Sami podłączyli ten router, bo na mnie foch że im próbowałam wyperswadowac internet.
Przychodzi Grażyna, z jakims dziwnym uśmieszkiem. Mówi ze jest nowy Internet, że z Januszkiem sami go podłączyli i w ogóle. Taka dumna. Ja olewka. Podchodzi do mojego komputera, odpycha mnie od niego i mówi że musi mnie podłączyć do NOWEGO MOBILNEGO internetu i wpisać hasło. Oczywiście nie podaje mi go.

Wpisuje go każdemu pracownikowi.

Myślę sobie ze jakiś powód tego musi być, na pewno nie foch na mnie za moje odradzanie tej kupy , bo przecież wklepuje wszystkim.

No to jak tylko poszła, klik ustawienia sieci etc. I sprawdzam. Patrze i XDDDDDDDDD załączam foto z kom bo nie chciałam robić screena na firmowym kompie

#pracbaza #praca #work #januszebiznesu
Pobierz
źródło: comment_0SuqtD7gCnbarUxOc1Cokk4RWEnPimfI.jpg
  • 51
@kretyn: No właśnie rozśmieszyli mnie ostatnio mówiąc "noo, ciężko teraz o tak dobrą pracę jak u nas" xDDD

Ej, zabronili mi pójść do WC, bo montują kamery i "niech tu się nikt nie pałęta" w dupie z nimi. Idę :<
@gosiage: ja siedziałem w całkiem spoko firmie (ekspres do kawy za 2k na 6 osób, lodóweczka, woda/herbata/kawa za darmo), ale słabo płacili w wuj.
Jak powiedziałem rodzicom, że szukam nowej roboty to mieli mocno zniesmaczoną minę, nie ogarniam pokolenia X ( )
@kretyn: moi rodzice (moj ojciec prowadzi firme od ponad 20 lat) #!$%@? sie jak uslyszeli jakie warunki panują w mojej. I sam tez mi mowi zebym uciekała stąd. Więc o tyle jest w porządku i ogarnięty. Sam mi proponował robotę u siebie, ale ja nie chcę pracować u ojca. To żadne osiągnięcie :/
@kretyn: dopiero się zaczyna kształtować, jeszcze za wcześnie by z taką pewnością wysuwać takie tezy. Ale najbliższa przyszłość będzie tak wyglądać i wszystkie te gówno firmy wykorzystujące pracowników popadają jak muchy.