Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#!$%@? mnie niesamowicie hipokryzja mojej dziewczyny, przyszlej zony.

Za pare miesiecy bierzemy slub, wesele bedzie na okolo 90 osob, dosyc duzo pieniedzy pojdzie na to wszystko
Wszystko niemal finansuje moja rodzina, ktora jest dosyc zamozna, rodzina mojej narzeczonej jest raczej biedna.

Niestety ona jest roszczeniowa i uwaza, ze to jest okej.
"Za wesele placa ci co maja pieniadze"
#!$%@? jest ogromny, okej, skoro chca sfinansowac to dobrze, ale chociaz odrobina wdziecznosci by sie przydala.

Inna sytuacja, jestesmy na parapetowce u naszych znajomych, ktorzy kupili sobie mieszkanie w starym budownictwie i powoli z wlasnych pieniedzy je umeblowuja.
Po spotkaniu mowie do mojej P, ze w fajnym miejscu mieszkaja, a ona "o boze daj spokoj dla mnie za niski standard"
No kuuuuurwa kisne niemilosiernie.
Nie musze chyba mowic, ze sama ze swoja rodzina mieszka badzo ubogo.

Moja matka kupila sobie nowe auto za prawie 80 tys zl, moja ukochana rzuca tekst "ja bym tyle nie wydala na takie auto"
Nosz #!$%@?, jej ojciec jezdzi trupem wartym mniej niz komplet opon do nowego auta mojej matki.

Dodatkowo ojciec mojej ukochanej kradnie w swojej pracy, a ona uwaza, ze to jest calkiem w porzadku.
Nie przeszkadza jej to jednak skytykowac ze moi rodzice prowadzac firme biora faktury kupujac cos do domu ("to jest oszustwo").

Im wiecej o tym mysle tym mniej mi sie chce brac ten slub....
Kocham ja, ale nie moge wytrzymac z tym festiwalem roszczeniowosci, wymagan i hipokryzji

#logikarozowychpaskow, #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: xadereq
  • 206
@Kupojadek:

To, ze nie chce być biedna jest naturalne, natomiast z tego co OP pisze, jasno tez wynika ze nie ma w sobie żadnej wdzięczności i szacunku wobec jego rodziny.
Jej ojciec kradnie a ona sie czepia rodziców niebieskiego którzy sponsorują ślub ze wystawiają nieprawdziwe faktury (!)
To nie jest normalne.
Niestety sporo różowych sie tak zachowuje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@michal_szn: to, co OP pisze, to w najlepszym razie przejaskrawione zdanie jednej strony albo najzwyklejsza zarzutka. Tak więc nie odnoszę się ściśle do ubarwionej (albo całkowicie zmyślonej) historyjki Opa, tylko do generalnego zachowania biednych ludzi, które często dla "sytych" jest złe/obciachowe/polackie itp.
@AnonimoweMirkoWyznania: dziewczyna ma racje. jak sobie wyobrazasz, ze ona mialaby placic za wasz slub? to nie roszczenie, a norma, bo gdy dwoje ludzi sie kocha to pieniadze nie powinny miec dla Ciebie zadnego znaczenia. niedlugo sie zacznie moje, Twoje itd. przyznaj sie: po prostu nienawidzisz kobiet, mizoginie, ale problem jest w Tobie, a nie w niej.
Po spotkaniu mowie do mojej P, ze w fajnym miejscu mieszkaja, a ona "o boze daj spokoj dla mnie za niski standard"

No kuuuuurwa kisne niemilosiernie.

Nie musze chyba mowic, ze sama ze swoja rodzina mieszka badzo ubogo.


@AnonimoweMirkoWyznania: hehe znam to. kiedys sie umawialem z dziewczyna (na szczescie krotko to trwalo) ktora bedac u mnie na stancji skomentowala moja lazienke ze jest brzydka (owszem troche prl ale nie byl to
@AnonimoweMirkoWyznania: Widziały gały co brały.. Ile wy jesteście ze sobą? Pół roku? Jesteś jakimś desperatem, że bierzesz pierwszą lepszą panienke na partnerkę i jeszcze z kimś takim zamierzasz wziąć ślub? Powiem ci jedno-#!$%@? jesteś, bo na bank oświadczyłeś się bo ONA tak chciała, nie ty. Z tego co tu co raz czytam to większość facetów na wykopie ma takie problemy z takimi materialnymi #!$%@?. Macie takie problemy jak OP? To kopnijcie
@TaoHosts: Ponadto Pani może bardzo dobrze wiedzieć co robi (nie mówię, że patola ale biedni ludzie są bardzo "obrotni" jeżeli dostrzegają możliwość łatwego wzbogacenia się na różne sposoby) i czeka aż z nią nie wytrzymasz po czym zabierze pół majątku. Hyc! Hajs się dla niej zgadza. WAŻAJ! Jak śpiewał Stachursky w "Dosko".