Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#!$%@? mnie niesamowicie hipokryzja mojej dziewczyny, przyszlej zony.

Za pare miesiecy bierzemy slub, wesele bedzie na okolo 90 osob, dosyc duzo pieniedzy pojdzie na to wszystko
Wszystko niemal finansuje moja rodzina, ktora jest dosyc zamozna, rodzina mojej narzeczonej jest raczej biedna.

Niestety ona jest roszczeniowa i uwaza, ze to jest okej.
"Za wesele placa ci co maja pieniadze"
#!$%@? jest ogromny, okej, skoro chca sfinansowac to dobrze, ale chociaz odrobina wdziecznosci by sie przydala.

Inna sytuacja, jestesmy na parapetowce u naszych znajomych, ktorzy kupili sobie mieszkanie w starym budownictwie i powoli z wlasnych pieniedzy je umeblowuja.
Po spotkaniu mowie do mojej P, ze w fajnym miejscu mieszkaja, a ona "o boze daj spokoj dla mnie za niski standard"
No kuuuuurwa kisne niemilosiernie.
Nie musze chyba mowic, ze sama ze swoja rodzina mieszka badzo ubogo.

Moja matka kupila sobie nowe auto za prawie 80 tys zl, moja ukochana rzuca tekst "ja bym tyle nie wydala na takie auto"
Nosz #!$%@?, jej ojciec jezdzi trupem wartym mniej niz komplet opon do nowego auta mojej matki.

Dodatkowo ojciec mojej ukochanej kradnie w swojej pracy, a ona uwaza, ze to jest calkiem w porzadku.
Nie przeszkadza jej to jednak skytykowac ze moi rodzice prowadzac firme biora faktury kupujac cos do domu ("to jest oszustwo").

Im wiecej o tym mysle tym mniej mi sie chce brac ten slub....
Kocham ja, ale nie moge wytrzymac z tym festiwalem roszczeniowosci, wymagan i hipokryzji

#logikarozowychpaskow, #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: xadereq
  • 206
  • Odpowiedz
Ale powiem Ci jako różowej, że jedyna rzecz, która w alimentach na dzieci mnie #!$%@? najbardziej to fakt, że te pieniądze w sposób minimalny są wydawane na dziecko a w głównej mierze sponsorują "potrzeby" matki.

Niestety tak jest na całym świecie.


@TaoHosts: jakieś statystyki, badania na ten temat potwierdzające twoją tezę?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jak już sie jednak zdecydujesz na ślub z nią (co odradzam), to koniecznie z rozdzielnoscią majątkową.

I nie daj sie wmanerwowac w jakies jej gierki, ze jej nie ufasz, że widac słabo ją kochasz itp.

ślub z taką osoba bez intercyzy to czysta głupota, zeby nie powiedzieć samobójstwo finansowe. bo jestem raczej przekonany, ze predzej czy później i tak rozwód bedzie.
Jak juz Ci skowronki w brzuchu przestaną śpiewać
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nope nope nope... zapewne nie weźmiesz sobie do serca żadnej z rad tutaj i pewnie się z nią ożenisz... czuje że bedziesz mial niezłe inby z jej tytułu ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeżeli już bardzo chcesz to intercyza na 100% panie - jeżeli nie będzie chciała intercyzy podpisać to elo, widocznie tak bardzo cie nie kocha
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie jesteśmy w stanie ocenić sytuacji nie znając ani jej ani ciebie i widząc sprawę przedstawioną tylko z jednej strony, ale bazując na tym co napisałeś, jeśli to faktycznie prawda, to moim zdaniem dziewczyna chce się wyrwać z biedy twoim kosztem. Liczy na to, że ty i twoja rodzina będziecie ją utrzymywać i będzie mogła żyć jak królowa, bo przecież ona całe życie w biedzie żyła, to teraz jej
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania człowieku weź jeszcze przynajmniej kilkakrotnie przeanalizuj swoje zamiary xD jak Ty już przed ślubem żalisz się na kobietę na wykopie, to za parę lat tag rozwód będzie Twój albo skończysz jak typowy sfrustrowany logiką swej Grażyny Janusz
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Myślę, że to nie jest roszczeniowość, tylko kompleksy ( ͡° ʖ̯ ͡°) Kurde ja na Twoim miejscu bym z nią o tym pogadał zwyczajnie no kurde, mirko to nie miejsce na takie rzeczy. Jeśli nie będziecie potrafili rozmawiać szczerze na trudne tematy, to Anrzej, to jebnie, i to szybciej niż Wam się wydaje. Ludzie dla siebie mogą zmienić naprawdę w #!$%@? dużo, ale jeśli Ty
  • Odpowiedz