Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#!$%@?. Od czterech lat (początek studiów) mieszkam ze współlokatorem. Znaleźliśmy się z ogłoszenia ale okazał się bardzo w porządku i tak nam leci współlokatorzenie. Tylko że on ma obecnie trzy dziewczyny. TRZY! Wszystkie trzy są świetne i sympatyczne. Potrafi się widzieć z każdą codziennie, dwóm mówi, że jest w pracy i przychodzi trzecia, albo że jest w delegacji a spotyka się z kolejną. Każdej sprzedaje te same bajki o tym że są jego miłością i najważniejsze w jego życiu. Jednej powie w oczy że ją kocha żeby za trzy godziny ruchać inną.
Szkoda mi tych dziewczyn bo naprawdę je lubię, są towarzyskie ale nigdy nie zwracam się po imieniu po nie pamiętam xD zwłaszcza że teraz każda ma imię na tę samą literę. Będę #!$%@? jak jakoś im dam znać o tym? Nie mogę patrzeć jak taki #!$%@? niszczy tyle dziewczyn. Dodam że to nie jest pierwsza taka sytuacja bo te dziewczyny się co jakiś czas zmieniają, rekordowo z jedną był półtora roku (wtedy akurat miał przez jakiś czas cztery dziewczyny), później wypłakiwała się w rękaw mojej ówczesnej dziewczynie bo ona go kocha ponad życie. Ogólnie jest bardzo spoko jako kumpel, często gdzieś wychodzimy razem na piwo czy posiedzimy w pokoju przy meczu i alko ale nie mogę znieść tej jego drugiej natury. I dziwię się tym dziewczynom, że nic nie zauważają, przecież laski to atencjuszki, moja dziewczyna twierdzi, że zaraz by zauważyła bo rzadko bym odpisywał albo nie chciał rozmawiać przez telefon. Ale też szacun że on tak to wszystko ogarnia, że mu się chce bo to w cholerę kombinowania. I że mu się nie mylą wspomnienia i imiona, ja bym tego tak nie rozplanował XD
To do sedna. Mówić czy się nie #!$%@?ć?
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na

Co robić?

  • mówić 16.4% (108)
  • nie mówić 38.6% (254)
  • odjebać jakąś inbę i zaprosić wszystkie dziewczyny 45.0% (296)

Oddanych głosów: 658

  • 34
OP: @heater: serio, chciałbym żeby to była bajka. czasem się nie mieści w głowie jacy ludzie potrafią być
@alfka: jeszcze jest opcja, że powiem im anonimowo i nikt się nie dowie. Tylko nie wiem czy taka nauczka go nauczy czegokolwiek

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: dorotka-wu