Wpis z mikrobloga

@poloyabolo: Kolego sympatyczny... z filmu oraz Twojego screenu widać, że nie ma żadnego uszkodzenia (błagam nie mów, że te załamania obrazu to pęknięcia ...)
Ale nawet (NAWET) jeśli szyba (pierwsza warstwa jak postulujesz) pękła (czego nie widać na filmie) to nie jest jednoznaczne z wybiciem okna ?

Drażni mnie ta clickbaitowa kultura przekazu ...
@Gimbazjon303: Ale ja nigdzie nie pisałem o wybitym oknie, ciężko by było tym nazwać, podkreślam, że to nie jest nie wiadomo jak wielkie wybicie, po prostu raz na te pięć razy anon trafił i "ruszył" trochę to okno xD

Zresztą widać, że to na środku to nie jest żadne załamanie obrazu (miejsce pęknięcia nie odbija kompletnie obrazu), coś musiał się tam na środku ruszyć na bank, nawet jeżeli nie pękło tam
@poloyabolo: Ok ja tez teraz jeszcze raz przeanalizowałem film.
I rzeczywiście wyglada na to, że po rzucie robi się tak jakby 'wklęśnięcie' na szybie co kwalifikuje ja do wymiany :)
Wiec rzeczywiście używając skrótu myślowego można przyjąć, że #!$%@? szybę/okno :)
W takim wypadku miałeś racje, przepraszam :)
Mnie ciekawi tylko, że jakby ktoś poszedł wyżej i przedstawił to jakiejś komisji edukacyjnej, kuratorowi czy inny #!$%@?, to czy by może cała szkoła nie miała przesrane.

Wołam @LewackiKrul, bo on nawet podsuwał pomysł z taką akcją, jak widzisz, nie powiodła się ludziom


@poloyabolo: wiczana przeglądałem dosłownie z 2 min. Trafiłem jednak na ten wpis, gdzie ktoś próbował pytać kogoś ze szkoły, czy to dziewcze uczy się w u nich.
@LewackiKrul: Dokładnie o taką akcję chodzi. Na takiej samej zasadzie pisali np. do dyrektorki ale też nabrała wody w usta pieprzeniem, jakoby tam się ta cała Weronika nie uczyła. To jest najgłupsze, co oni tam mogli wszyscy wymyśleć. Btw jej matka jest nauczycielką, więc może jakiś układ jest, może znajoma Grażynka pracuje w szkole czy coś innego.

Też gardzę akcjami tego typu (stalkowanie itp.) , ale ja mówiłem, że prędzej czy