Wpis z mikrobloga

@Wykopaliskasz: @anubaraq: Na tubach są bardziej rozbudowane wersje, z ujawnieniem danych osobowych, ale spadną z rowerka. Kisnę z tych idiotów xD Jak ja prześledziłem, jak nieudolnie ją stalkowali, to ze sto razy #!$%@?ąłem facepalma.

Pomyśleć tylko, że to jest #!$%@? o zwykłą atencjuszkę, co zrobiła filmik, jak #!$%@?ć się na kara xD
@darthdoman: Wiem, te parę miesięcy temu dostałem cynk, że zlew idzie na chanach. Raczej piję do tego, że strasznie nieudolnie im ten stalking szedł, wszystko idealnie na tacy było podane.

Ogólnie napisałbym, że w ogóle kogo to obchodzi, no ale obchodzi to #!$%@? karaczany, bo albo są sfustrowani, że nigdy nią nie wejdą albo #!$%@? ich jej atencja xD No ale czego się po nich spodziewać.
@Gimbazjon303: #!$%@? w okno, pasuje? Tak czy siak, prawdopodobnie okno do wymiany. O tym to wie sama poszkodowana, która na pewno tu się nie odezwie xD

Podejrzewam, że w sumie skończy się tylko na tym incydencie, bo stuleje nie będą miały odwagi. xD
@Gimbazjon303: Nie będą się rodziły, każdy ma wgląd przez te filmiki.

A co do sprawy, to wina leży po obydwu stronach. Bazyliszkowi brakowało atencji, to się wybijała gdzie popadło, a że polskie chany same w sobie są rozbite, to się cholernie #!$%@?ły. Jeszcze bardziej ich #!$%@?ł fakt wybijania się na hajsownikach (ci to mają pochrzanioną mentalność), coś czułem, że tak to się skończy xD

Z kolei o stulejach nie ma co