Wpis z mikrobloga

@Wykopaliskasz: @anubaraq: Na tubach są bardziej rozbudowane wersje, z ujawnieniem danych osobowych, ale spadną z rowerka. Kisnę z tych idiotów xD Jak ja prześledziłem, jak nieudolnie ją stalkowali, to ze sto razy p----------m facepalma.

Pomyśleć tylko, że to jest j-----e o zwykłą atencjuszkę, co zrobiła filmik, jak w----ć się na kara xD
  • Odpowiedz
@darthdoman: Wiem, te parę miesięcy temu dostałem cynk, że zlew idzie na chanach. Raczej piję do tego, że strasznie nieudolnie im ten stalking szedł, wszystko idealnie na tacy było podane.

Ogólnie napisałbym, że w ogóle kogo to obchodzi, no ale obchodzi to w-------e karaczany, bo albo są sfustrowani, że nigdy nią nie wejdą albo w-----a ich jej atencja xD No ale czego się po nich spodziewać.
  • Odpowiedz
@poloyabolo: Mode co chwile usuwa wszystko jak leci, ale na tajnym kropkowym wisi. Na kara tak samo od razu zdejmują wszystko. Albo się obsrali albo panują tam układy, o których my nie wiemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Gimbazjon303: W------i w okno, pasuje? Tak czy siak, prawdopodobnie okno do wymiany. O tym to wie sama poszkodowana, która na pewno tu się nie odezwie xD

Podejrzewam, że w sumie skończy się tylko na tym incydencie, bo stuleje nie będą miały odwagi. xD
  • Odpowiedz
@Gimbazjon303: Nie będą się rodziły, każdy ma wgląd przez te filmiki.

A co do sprawy, to wina leży po obydwu stronach. Bazyliszkowi brakowało atencji, to się wybijała gdzie popadło, a że polskie chany same w sobie są rozbite, to się cholernie w------y. Jeszcze bardziej ich w-----ł fakt wybijania się na hajsownikach (ci to mają pochrzanioną mentalność), coś czułem, że tak to się skończy xD

Z kolei o stulejach nie ma co gadać, sprawa się skończy na tych kilkunastu-kilkudziesięciu plakatach, rozbitej szybie i chwilowej beki w szkole, bo ich nie stać na odważniejszą akcję. Dziwi mnie tylko fakt, że całe grono pedagogiczne zaczęło ją bronić i kłamać na potęgę ludziom, że ona nie jest uczennicą i ogunie inne sprawy tego typu, patrząc po charakterze szkoły (bo jednak obchodzą te państwowe święta), to raczej powinni ją o--------ć za te filmiki (z reguły szkoły dbają o wizerunek, a uczniów za jakby to określić, "niewygodne" zachowania w najgorszym wypadku wywalają), no ale może to jest charakter takiego licealnego zalążka ASP, może się przyzwyczaili, że przyszli typowi studenci ASP właśnie tam się rozwijają. xD Mnie ciekawi tylko, że jakby ktoś poszedł wyżej i przedstawił to jakiejś komisji edukacyjnej, kuratorowi czy inny c--j, to czy by może cała szkoła nie miała przesrane.
Wołam @LewackiKrul, bo on nawet podsuwał pomysł z taką akcją, jak widzisz,
  • Odpowiedz