Wpis z mikrobloga

Siema murki. Jak wiecie lub nie, wkrótce startuje serwer Mirkometin. Nie jest jakiś profesjonalny. Aktualnie jestem w trakcie dopinania wszystkiego na ostatni guzik. Generalnie osoby które coś tam wplacily niedługo dostaną link do klienta i dane ich kont beta. Mial być serwer Pvp Easy. Koniec końców uznałem że takie serwery z reguły szybko się nudzą. W skrócie nie mają sensu. Postanowiłem zrobić z tego po prostu easy. Nie trzeba nie wiadomo ile czasu żeby osiągnąć sukces. Maksymalny poziom wynosi aktualnie 200. Nie wiadomo jeszcze czy taki pozostanie. Będzie tylko jeden kanał. Dlaczego jeden? Zacznijmy od tego że ilość mirków która dołączy na serwer nie jest tak właściwie określona. Może to być 10 osób a może 50? Nawet te 50 pomieści się swobodnie na 1 kanale bez lagow i zajętych spotów. Nie planuję nie wiadomo jakiej reklamy, bo to nie o to chodzi. Chciałbym żeby była to społeczność zamknięta, w sensie mirków. No ale nie jest to możliwe z racji tego, że serwer trzeba jakoś utrzymać. Każdego miesiąca coś tam od siebie dołożę. Nie oczekuję że każdy grający coś tam da. Niech gra kto chce, choćby za darmo. Kolejna sprawa to kwestia ilości osób które są gotowe zagrać. Przewiduję start pod koniec listopada a początek grudnia. Zresztą o wszystkim będę informował pod tagiem #mirkometin. Możesz też zaplusować ten wpis. Zawolam cię do kolejnego. No generalnie to tyle #metin2
  • 1