Wpis z mikrobloga

Jak mnie bawi, jak laski, które juz 1 października zakuwały na kolokwium i ciągle każą się przepytywać, by pokazać, że książkę i notatki recytują z pamięci, zaczynają robić sztuczną panikę, że nie zdadzą. O Boże, nie zdam, NIC NIE UMIEM!!! Nie, że nie napisze na 5, ale od razu nie zda. A jak powiesz takiej, że napisze poprawkę najwyżej, to oburzona, bo ona UMIE. xD Jeszcze się licytują, która nie zda bardziej.
#logikarozowychpaskow #studbaza
  • 75
@Aigre zgadzam się z tobą. Miałem też na roku kobiety które znalazły się na nich z powołania. Oczywiście faceci też mają takie odchyły, ale zawsze podziwiałem jak ta płeć żeńska tak ściąga, aż zrozumiałem że zawsze jako damy są wpuszczane pierwsze do sali i zajmują najlepsze miejsca :)
@Shanny: tez nam taka to bedzie, z tego na pewno uwali jak sie napisze inaczej, a w ogole inne roczniki oblewa, na szczęście z koleżankami sie powoli od niej odcinamy, bo moja paczka liczy na 3, bedzie wiecej to fajnie, ale nie jest to mega priorytet :D
@Shanny: U mnie tak było kiedyś przed jednym egzaminem. Podszedłem do tych lasek i powiedziałem, że w sumie to się nie uczyłem za bardzo, bo byłem zajęty czym innym, a wczoraj piłem. Potem na cały rok zdało 5 osób w tym ja i tylko jedna z tych lasek. Wszystkie się na mnie obraziły xD. A ta co zdała to potem wyszło, że kupiła pytania chyba od egzaminatora oO
@Shanny: licbaza przychodzi na studia. Potem juz ludzie sie orientuja ze studia konieczne nie sa, jak maja oblewac to lepiej sobie darowac, a jak dany kierunek ma takich zlych oblewajacych kierujacych to mozna go zmienic.
I potem ludzie na egzaminy przychodzą wyluzowani
@Shanny: Ach, dzięki za przypomnienie tych czasów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja żeby uniknąć tego pier*olenia zawsze uciekałem jak najdalej od takich ludzi. Najgorzej było jak taki dziobak lądował na poprawce (o dziwo kucie na blachę bez zrozumienia nie zawsze jest kluczem do sukcesu) a ja razem z nim. Po wszystkim czekając na wyniki taki to zawsze schodził na zawał, że na bank nie zda, chodził i