Wpis z mikrobloga

Mirki, jaki ja mam kolor oczu? Całe życie a wciąż nie wiem bo co człowiek to inaczej mówi, serio nie wiem czy nawet to co mam w dowodzie się zgadza bo ludzie kwestionują.

Jak kogoś obrzydza to nie jest mi przykro ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pokazoko
gipson_90 - Mirki, jaki ja mam kolor oczu? Całe życie a wciąż nie wiem bo co człowiek...

źródło: comment_uoyPFzMNRWaKvwkHEkhrsBJDIZoDXwQw.jpg

Pobierz

Jaki kolor oczu?

  • Zielony 73.1% (347)
  • Niebieski 6.5% (31)
  • Szary 9.7% (46)
  • Trudno powiedzieć 10.7% (51)

Oddanych głosów: 475

  • 96
@Lapidarny: Zresztą zauważ, nikt nie da "trudno powiedziec", kazdy jest pewny własnego zdania, widać każdy inaczej kolor rozróżnia.

Wolę już zaufać mirabelce, zresztą nie pierwszy raz słyszę że ładny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@gipson_90: wpisz w dowodzie "ładny" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

w ogóle, co tu sie #!$%@?ło XD patrzyłem na zielony i teraz widzę, że są zielone xD

Ty masz z oczami jak ta sukienka co sie widziało złotą albo jakąś tam inną, teraz ciągle widze Twoje oczy zielone XDD
@Lapidarny: ( ͡ ͜ʖ ͡)
Wiesz, każdy kogo zapytam daje zupełnie inną odpowiedź, a kiedy ja mówię że kazdy mówi inaczej to - przecież *** jak #!$%@?!

Dlatego już myslałem że to ze mną jest coś nie tak, tak jak z mymi oczyma ()
Kolejna informacja, jak od dzieciaka zawsze mówiłem że chciałbym miec zielony - mój ulubiony kolor, to KAŻDY mówił że nie mam zielonego tylko inny, może się coś od tego czasu zmieniło ale dalej NIKT oprócz mnie na zywo nie daje mi zielonego. Jesteście pierwsi.
Światło słoneczne jest między obiema fotami, więc na żywo mnoże być jeszcze bardziej mylące i byc pomiędzy tymi dwoma przykładami, choć poprawiałem pierwsze.
Ale drugie pokazują to co ludzie widzą w innych sytuacjach widocznie, i dalej sobie nie wyobrażam jak nazwać zielony głębokim niebieskim.