Wpis z mikrobloga

Mirabelki, jest tu moze jakaś #kosmetyczka , która była by mi w stanie coś doradzić jeśli chodzi o #paznokcie hybrydy.

Chce żonie na święta kupić lampę UV i jakieś podstawowe lakiery co by sobie malowała paznokietki sama.
Potrzebuję porady na co patrzyć przy zakupie, jakie marki, może znacie jakieś sprawdzone gotowe „zestawy startowe” itd.

#kosmetyki
  • 11
@polwac: nie potrzeba kosmetyczki do tego, bo teraz prawie 90% różowych ogarnia hybrydy.

Lampa najlepiej minimum 24W,
taka UV kupisz juz za stowe z moca 36W, ale jak masz mozliwosc to lepiej zainwestowac w LED bo szybciej utwardza.
Na aliexpress sa fajne 48W czyli moc juz taka zajebista, za 160 zeta przykladowo.

Z hybryd najpopularniejsze sa chyba SEMILAC, ale duzo sie slyszy tez o tym, ze laski dostaja po jakims czasie
@polwac: neonail albo indigo- te zestawy. Nie daj sie namówić na semilaca bo sieje spustoszenie na dłoniach ( ͡° ʖ̯ ͡°) zdjęcia z Google powinny Cię do niego zniechęcić wysyarczajaco
@polwac: Lampę 36 w kupisz za ok; 40 zł z przesyłką (mogę podesłać link na pw), nie wydawaj 100 zł na lampę, jeśli to nie led.
Jeśli już boisz się semilaca, to może kup spn w małych pojemnościach (4ml)- 22 zł sztuka, dla jednej osoby to nawet rozsądniejsza opcja, Indigo nie polecam na początek, moim zdaniem są specyficzne, zbyt gęste, cięzko się nimi maluje.
@polwac: polecam lakiery NAILAC lub zestaw NeoNail. Absolutnie nie semilac.Zajrzyj na priv.Chciałam Ci podesłać na priv ale niestetty nie da się. Jeżeli chcesz wybrać różne rodzaje lakierów, żeby żona miała możliwość przetestowania na sobie i później wybrania najlepszej dla niej marki (bo dla każdego najlepsze jest co innego
), to zajrzyj na womenstore. pl <=== o ile się nie mylę, bo kupowałam tam zestaw kilka miesięcy temu, to mają różne marki