Wpis z mikrobloga

co xD to argument typu: yyy to sam zrób lepiej!


@NieBojeSieMinusow: No skoro jest taka genialna to czemu sama nie stanie na czele jakieś partii/ruchu i sama nie przejmie władzy? Zobacz jaki teraz z niej autorytet robią.

nie można krytykować polityków PiS jak się nie jest liderem partii?


@NieBojeSieMinusow: A kto tak napisał poza Tobą? Ja niby?( ͡º ͜ʖ͡º)
@Paladin_Woodrugh: @rpawelek: Prof. Staniszkis przez lata stała za PiS. Prawdopodobnie ze względów osobistych, jak i wiary w zmianę. Jej przewidywania nie sprawdziły się, a ja osobiście jak nie mogłem słuchać jej publicystyki przez ostatnie lata, tak teraz dobrze się słucha merytorycznej krytyki. PiS zamiast robić z niej wroga publicznego, powinien stawiać ją w roli adwersarza w dyskusji ekspertów w swoich mediach.

Ps. Polecam jej książki - w nich jest zupełnie
@pan_heniek: w sumie
ale piz robi tez sobie takich wrogow jak niesiolowski (podobno kaczor go kopnal w dupe) piwler (w sumie #!$%@? po aferze) czy inne tam misie
nie wiadomo do konca jaki jest mechanizm ale wiadomo ze po tym co sie sie stanie zawsze przechodza na druga strone i pluja sie jak niesiolowski
@Bohun_Zygmund: Najbardziej boli, że PiS robi sobie wrogów z polskich przedsiębiorców. Jeżeli nie zmienią orientacji politycznej, to współczuję tym, którzy po nich przejmą władzę. W polityce mamy przeciwników - poza partią i wrogów (w partii). Póki Polska demokracja nie okrzepnie do systemu dwupartyjnego (a raczej dwublokowego), antagonizmy będą ponad dobrem obywateli, czyli nas wszystkich. Za co płacimy i będziemy jeszcze długo płacić.