Wpis z mikrobloga

@donthateme: Redmi 4 2/16 mnie interesuje, najlepiej z ominięciem VAT. Kurs dolara mi trochę plany pokrzyżował. Za tydzień black friday, to może coś stanieje? Jakiś payback byłby mile widziany też.
@Hattrick: Redmi 4 2/16 czy Redmi 4A 2/16? Bo Redmi 4A jest za 103$ na geekbuying, z przesyłką z ominięciem VATu, chociaż nikt nie wie jak ona działa i czy w ogóle bo to nowa opcja, jak chcesz mogę Ci rozpisać sprawę na PW dokładniej, z cashbackiem wyszłoby 400zł.
@Hattrick: Ani ekranu. No cóż, jak chcesz z gwarancją to tylko ibg. A co do przesyłki bez VATu to nie wiem, ja zaryzykowałem i kupiłem Redmi 3s 11.11, dzisiaj dostałem numer do trackingu, zobaczymy.
@Hattrick: Powiem Ci, że jak kupujesz u Goldiego nie nastawiaj się, że będzie dobra gwarancja. Niby jest, niby niektórzy wysyłali i dostawali... ale raz że miesiące czekanie, a raz że u innych tak kolorowo nie było (były narzekania nawet na mirko).
Nie ma co liczyć na gwarancję żeby się nie przeliczyć.
Naprawdę, jak chcesz gwarancję to ibg, jak kupujesz gdzieś indziej to nie licz na gwarancję bo się możesz przeliczyć.
Ja