Wpis z mikrobloga

@jaqqu7: Oczywiście że tak, ma parę wad ale głównie jest patriotą, ma kota i ma mandat od Suwerena by moskali oraz ich bachory posłać tam gdzie ich miejsce. Proste.
  • Odpowiedz
Dam ci małą zagwozdkę, to nie jest nasz prezes...


@farmerjanek: Czy ja gdziekolwiek napisałem, że to "wasz" Prezes? Aż taki silny syndrom wyparcia?

głównie jest patriotą


@polwes: Nie jest. Kaczyński to stary cynik, który wie jak grać na emocjach swoich wyborców. Patriotyzm na pokaz to żaden patriotyzm.
  • Odpowiedz
@farmerjanek: Jeżeli coś sugeruję, to że staracie się bronić partii, którą wybraliście nawet w sprawach, których nie da się powiedzieć, ani nie powinno niczego pozytywnego.
  • Odpowiedz
@polwes: Czemu zakładasz, że jestem lewakiem? Bo nie popieram rządów PiS i uważam za szkodliwe? Plus na PO też nigdy nie głosowałem, ani na Komorowskiego w ostatnich wyborach prezydenckich. To, iż nie podoba mi się obecny establishment nie oznacza popierania poprzedniego. Zresztą argument "a za PO" jest inwalidą, gdyż ta partia straciła władzę i do niej już najprawdopodobniej nie wróci, więc mają karę za #!$%@? rządzenie. Mam nadzieję, że spotka
  • Odpowiedz
@bijotai: Drogi propagandysto z neuropy, my nie zabiegamy o waszą atencję i inne temu podobne neuropejskie uczucia. Zachowaj je dla swoich bo już tak mało wam tego zostało. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@bijotai: Wiesz w odpowiedzi na ostatnie gwałty, kradzieże i islamomiłośc z waszej strony, nie będę klnąć, a powiem spójrz, spójrz na wyniki wyborów w Polsce czy w USA
  • Odpowiedz