Wpis z mikrobloga

@dorotka-wu: odstrzał w uzasadnionym przypadku rozumiem. Robienie sobie zdjęć dla atencji (w tym truchła) to dla mnie #!$%@? umysłowe. O zabijaniu dla sportu nie wspomnę bo to już jest poza skalą #!$%@?. Także dlatego gardzę.
  • Odpowiedz
  • 3
@AvantaR myślisz się ze strzelamy tak o? Bez uzasadnienia? Zdjęcie dzisiaj dodane aby pochwalić się hobby i tym, że spotkałam się z @radzio541 a poznaliśmy się na wykopie. Nigdy nie zabijamy dla sportu - dla sportu strzelamy na strzelnicy. Wiec czemu mną gardzisz? Na jakiej podstawie?
  • Odpowiedz
  • 2
@AvantaR no widzisz brak odpowiedzi z twojej strony tylko atak. Chcesz to dodaj mi to wisi - nie musze dyskutować z osobą, która nic sobą nie reprezentuje - brak merytorycznej dyskusji.
  • Odpowiedz
@safehouse: nie wiem co mogę dodać. Po prostu robienie sobie zdjęć przed chwilą zabitych istot, po czym wrzucanie ich w internety w celu pochwalenia się jakie ma się zajebiste hobby to dla mnie #!$%@? umysłowe. Moja subiektywna opinia. Trudno tu dodać coś więcej niż "bo tak". Raczej trudno będzie mi to inaczej wyjaśnić jeśli jara Cię tego typu atencja.
  • Odpowiedz
@AvantaR: Czym to się różni w zasadzie od zdjęć pożerania niedawno zabitych istot?

Wiesz jakby dopadła łanię i rękami ukręcała jej łeb śmiejąc się niczym Joker, to bym pomyślał że coś może nie tak z głową (chociaż dla zwierzęcia i tak wszystko jedno). Ale to jest normalne polowanie, tak to jest w naturze.
  • Odpowiedz