Wpis z mikrobloga

wyobrażacie sobie co myśleli właściciele maluchów i polonezów gdy zobaczyli taką Superkę w latach 90? Chyba jedynie porównanie do statku kosmicznego miałoby jakieś sensowne odzwierciedlenie w naszych czasach.
zapraszam na #samochodyhandlarza
#carboners #samochody #motoryzacja
#czarneblachy #jdm #jdmboners
handlarz - wyobrażacie sobie co myśleli właściciele maluchów i polonezów gdy zobaczyl...

źródło: comment_k3qwm4KCciyO9d5bAUra0geTVzSKgfhy.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kermit000: Ja miałem taką w 1995 roku 1.6 16V białą z 92 roku, cholernie drogie łożyska były wiem bo mi padło i zamordowałem skrzynię. Pamiętam do dziś, niestety wydachowałem jak to łebek 18 lat.....
  • Odpowiedz
W Kielcach jeździła taka srebrna


@intri: jeździł tym złodziej, co bodajże napadał na tiry. Skończył w samotności (de facto nie mając na paliwo, to było chyba jego ostatnie auto)...
  • Odpowiedz
jak to co? - J----y złodziej - sobie myśleli, to Polacy przecież, zwłaszcza w tamtych latach.


@pogop: I pewnie mieli rację, bo nowiutką beemkę kupić wtedy w Polsce to tylko złodzieje byli w stanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
albo przedsiębiorcy, których urząd skarbowy nie zdążył uwalić


@pogop: Czyli po prostu złodzieje, tylko słaby aparat państwowy tuż po wielkim przewrocie politycznym nie był w stanie ich rozliczyć.
  • Odpowiedz
@handlarz: Heh Citroen to auta miał zawsze jak z kosmosu. Wujek miał XM to mechanik klepiący polonezy i fiaty na codzień jak zobaczył samochód z hydro to się przeżegnał. Swoją drogą to dzięki januszom francuskie auta uważane są za awaryjne. Mało kto potrafił się zająć się zawieszeniem hydropneumatycznym przez jakiś czas w Polsce + tok myślenia janusza który myślał że naprawi tak zaawansowane auto młotkiem jak jakiegoś poloneza albo golfa.
Dr-Livingstone - @handlarz: Heh Citroen to auta miał zawsze jak z kosmosu. Wujek miał...

źródło: comment_8vGKylwREHRfLZsQs4vJHkSGvIF7lB3v.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Pamiętam jak ojciec w 1988 kupił BMW e21, była jedną z dwóch w Bydgoszczy. My mieliśmy czerwoną druga była żółta. Jeśli jest tu posiadacz tej żółtej to pozdrawiam :P
  • Odpowiedz
@tomek_hydrant_duzy:
Bogucki nie miał salonu ferrari, a firmę High Life, która to początkowo była zwykłym komisem przy CPN na Murckowskiej w Katowicach (obecnie jest tam orlen), gdzie największą atrakcją było kilkuletnie corvette. Potem sprzedawali używane luksusowe marki (m.in ekspozycja w "kapeluszu" ze zdjęcia, które wrzuciłeś) ale to nie był "salon Ferrari", szczególnie, że potem się okazało, że pojazdy zostały wypożyczone z niemieckiej firmy.
  • Odpowiedz