Wpis z mikrobloga

@handlarz Już kiedyś o tym pisałem. Ok roku 1998 jeden gość ode mnie ze wsi przywiózł supre z usa. Co to sie działo jak podjeżdżał pod wiejską dyskoteke. Wszyscy wychodzili z sali żeby popatrzeć. Pamietam jak raz spalił gume to przez dwa tygodnie wszyscy o tym gadali. Tak jak piszesz, żeby teraz zrobić takie wrażenie na ludziach to musiałoby UFO wylądować.
@handlarz: bez przesady... W owym czasie praktycznie każde auto japońskie wzbudzało podziw, postaw dziś popularne model Hondy Prelude Mitsubishi Eclipse obok Supry, gdy nie powszechność każde z nich wygoda kosmicznie.
wyobrażacie sobie co myśleli właściciele maluchów i polonezów gdy zobaczyli taką Superkę w latach 90?


@handlarz: Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale z dużym prawdopodobieństwem "właściciele maluchów i polonezów" w większości w tym kraju jeszcze żyją i są na chodzie, jest to zdaje się nawet całkiem spora część populacji, tak że masz ten luksus, że nie musisz sobie wyobrażać co czuli tylko po prostu ich zapytać ( ͡