Wpis z mikrobloga

Mirki chciałem się podzielić z wami moją historią otóż napisał do mnie mój stary znajomy że razem ze znajomymi z Hiszpanii (obecnie tam mieszka) odwiedził w Polsce 5 miast (Kraków,Poznań,Warszawę,Wrocław,Lublin) i napisał że jego znajomi po Krakowie najbardziej się spodobał Lublin mówili że w Lublinie mamy piękne stare miasto.Mam pytanie do was ja się przyzwyczaiłem do tego miasta bo od urodzenia w nim mieszkam i czy według was może się spodobać karłowate i z rozpadającymi się kamieniczkami stare miasto?
#lublin
  • 14
@Filoz: Kiedyś przyjechał do mnie znajomy Niemiec. Był pierwszy raz w Polsce, a odbierałem go z Warszawy, więc od razu pokazałem mu miasto. Na drugi dzień zwiedzanie Lublina. Zgadnij gdzie mu się bardziej podobało. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Filoz: Generalnie tak. Gdybyście to wyremontowali to niezła kasiora leciałaby do budżetu z turystyki - szczególnie życia nocnego. Sam byłem za zaoraniem lublina i posypaniem solą zanim nie zacząłem przyjeżdżać tam na projekt.
@Filoz: Z Lublina nie jestem, ale trochę chodziłem tam do szkoły, sporo pracowałem, trochę imprezowałem, wiele spraw tam załatwiam. Tak, Lublin mi się podoba i myślę, że może się podobać. Lubię to miasto.
Czymś się wyróżnia od reszty polskich miast, nie wiem czym, ale nie chodzi tu akurat o trajtki ;)