Wpis z mikrobloga

@MajkiGee:
Mam 41 lat i mogę powiedziec, że powiodło mi się w życiu. Mieszkam z żoną i trójką dzieci w apartamencie - 42 metry kwadratowe w bloku z wielkiej płyty (otrzymaliśmy ten penthouse z komunalki) i mam stałą pracę na umowę zlecenie - jestem ochroniarzem w Lidlu. Zarabiam 1280 zł, a w dobrych miesiącach z nadgodzinami to i z 1400 zł wyciągnę. Ciężko pracowałem na mój sukces. Po studiach na wydziale
@MajkiGee też mam Fabia 6y, 1.4 mpi +lpg. Twój przebieg jest oryginalny? U mnie kierownica wygląda podobnie a ma prawie 15k kilometrów mniej. Dlatego jestem pewny, że u mnie licznik był cofany. Chyba, że fabrycznie kierownicę w tym aucie są kiepskiej jakości i się szybko wycieraja. Powiedz, uszczelka pod głowicą już Ci walnela? :-)
@dragonowPL: @betonkomorkowy: dotyczy fabii: zalezy od wersji wyposazeniowej i silnika lub rodzaju nadwozia
w kazdym razie w najslabszych modelach umieszczali takie gownokierownice, podczas gdy w bogatszych wersjach i wersjach z wiekszym silnikiem montowane byly o wiele lepszej jakosci kierownice, sam mam ponad 300k, a kierownica jak nowa
@Jestem_Tutaj: E tam ja w hyundaiu, który ma nabite ~170k km (zakładając nawet, że licznik jest cofnięty to max. 200-220k, w co jednak wątpię) mam kierownicę skórzaną mocno wytartą (a jakościowo wygląda ogólnie na dobrą). W drugim aucie innej marki, też skórzaną, 140k km i jest w idealnym stanie.

Wszystko zależy od auta (marka, model, rocznik), w jakich warunkach było używane itd.