Wpis z mikrobloga

#grandtourerr #motocykle

[AKTUALIZACJA]

Dzięki życzliwości @trueno2 który podrzucił mi dziś swój regler i temu, że @gerard-kowalski specjalnie chce się do mnie przyjeżdżac te pare km mam w 100% potwierdzenie co dolega memu brzdącowi.

Na truenowym reglerze wszystko fabryka tak jak ma byc! No to pęknie ponad 400zl, bo musze jeszcze przekaznik wentylatora kupić. Ale najważniejsze, że wiadomo o co chodzi w 100% :)

Finally!
  • 19
@Stitch: no to teraz szybka wymiana i jazda, bo sezon w pełni ;) A tak na serio, to (przynajmniej mi) teraz, jak jest zimno, "łatwiej" się czeka na części... takie klamki idą do mnie już 1,5 miesiąca, ale cierpliwie czekam, w końcu dojdą...
@Glenroy: jest tylko przekaznik, nie ma zadnych termo przelacznikow :)

wentylator sie nie zalacza z komputera w ogole. z fan switcha dziala :) przy podlaczaniu przekaznika zaczyna sie ledwo, bo ledwo krecic. 12zl wiec nic strasznego
@Stitch: No to elegancko :) Mam nadzieję, że Twój "brzdąc" nie przenosi chorób i nie zaraziłś mojego regulatorka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja bym chyba na Twoim miejscu jednak kupował używkę. Na allegro są od 100 do 250. Skoro to się tak rzadko pierniczy to prawdopodobieństwo, że jednak trafisz jakiś syf jest znikome. Jest różnica w stosunku do 400 zł
@Stitch: Tak o termo przełączniku wspomniałem, bo niektóre sprzęty mają takie cuś w obudowie termostatu do załączania wentylatora, u Ciebie ECU opanowuje wszystko i stąd układ na przekaźniku :) ...nooo chyba, że czegoś jeszcze nie wiem :D @gerard-kowalski: w sumie to można sprawdzić cewkę i czy coś tam przekaźnik przenosi, ewentualnie wysterować cewkę i zmierzyć ile ma V na wyjściu styków roboczych, to w sumie daje już jakiś pogląd. Ale