Wpis z mikrobloga

Siema Mirunie, w weekend bede we #wroclaw i pytanie do was, gdzie zjesc? Gdzie we Wroclawiu sa najlepsze burgery? Spie w samym Rynku wiec cos w niedalekiej odleglosci od Centrum. Gdzie wyskoczyc na piwko? Wiem o AleBrowarze i Kontynuacji.
  • 40
@Hertha: Pasibusa polecam, ale osobiście twierdzę, że ich burgery na arkadach w trucku są dużo lepsze od tych na Świdnickiej. Do tego obowiązkowo osiem misek trzeba spróbować - otworzyli się ostatnio na Włodkowica ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Hertha: W AleBrowarze koniecznie zamów jedzenie z 8 Misek, skocz też to 4 Hops i spróbuj Panczo. Do tego burger z Pasibusa i wrocławskie multitapy i food trucki masz odhaczone.
@Hertha: no, ja też polecam Pasibusa z burgerów, mi bardzo smakują i mam tam swojego ulubieńca - Wiesia () z innych miejsc, to często chodzę do Panino na Tęczowej (z rynku na piechotkę w 10-15 minut). Co do piwa, to te lepsze knajpy są na ontapie, a z klimatycznych to nie wiem - Niebo koło niepolda? Trochę mordownia, ale to miejsce pamiętam jeszcze ze
@Hertha: No w tym mieście jest kilka lepszych klubów niż te zlokalizowane w Pasażu Niepolda, gdzie zjeżdża się największe bydło z okolicznych wiosek.