Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, #!$%@?.

Koleżanka z pracy skręciła kostkę na jakichś swoich #!$%@? tańcach.
Oczywiście dostała L4 i pierdzi teraz w domu mimo, że praca może być wykonywana zdalnie. Teraz my musimy robić za nią rzeczy i #!$%@?ć overtime.
Rozumiem, że jak człowiek ma 40 stopni to raczej nie jest w stanie myśleć/pracować.
Ale przy złamanej kostce i możliwości pracy zdalnej L4 w ogóle nie powinno #!$%@? istnieć!!!

#pracbaza #gorzkiezale
trochę #korposwiat
  • 67
@Ciuliczek: tez bym nie narażał zdrowia dla głupiej pracy. Są priorytety. Moja koleżanka taka była, ze chodziła chora do pracy w efekcie dostała reumatyzmu i wyładowała 3 miesiące połamana w szpitalu, a teraz byle zmiana pogody i już jej nogi i rękę wykręca. Ewentualne pretensje do pracodawcy
@Ciuliczek: Wiesz, że przez takich jak Ty w tym kraju mamy 30 mln murzynów a nie pracowników? Jest chora - idzie na zwolnienie. Ja jestem aktualnie przeziębiony i też na L4, a mógłbym pracować zdalnie. Jeśli mnie coś boli / jestem chory mam prawo do wypoczynku abym wyzdrowiał, a nie żyję na plantacji bawełny abym nosem się podpierał ale pokazywał jaki to ja jestem chojrak.
Ale przy złamanej kostce i możliwości pracy zdalnej L4 w ogóle nie powinno #!$%@? istnieć!!!


@Ciuliczek:
Miałeś kiedyś coś złamanego? Ja miałem i przez półtora miesiąca spałem z przerwami po 15 minut bo podczas zasypiania po chwili zaczęło się zmieniać ciśnienie tętnicze i tak mnie napieprzało, że tona ketonalu by nie pomogła. Na kości większość środków przeciwbólowych nie działa i nie wiesz czy ona tam w domu nie myśli o samobójstwie.
@Cahir22: jest przerwa jakbyś nie znał takiego terminu
@ninakraviz: no jasne bo ktoś sie wgryza w takie szczegóły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Partyzant91: jasne pokaż odważnego który pójdzie z ryjem "JA NIE ROBIE NIECH ONA ROBI Z DOMU"
@Doomey: no na pewno zostawie swoje obowiązki w #!$%@? i bede grał fujare na kanapie. ODROBINA PRZYZWOITOŚCI nie pozwalałaby mi na takie coś

@Opponent: co
Widać w ogóle po wpisach kto do końca życia będzie ROBOLEM bo chodzi do ROBOTY. #!$%@?ć i nara. Mi się nigdy nie zdarzyło wyłączyć komórki służbowej po 17, jak ktoś ma problem z jakimś taskiem to choćby słownie powiem co wiem na ten temat, bo być może w najmniejszy sposób mu pomogę.
@RothschildVEVO: I jak w tym kraju ma być #!$%@? potem lepiej jak ludzie mają takie myślenie. Ale to zawsze przedsiębiorca ten zły, bo podwyżek nie ma etc. Lepiej pierdzieć w stołek 3 tygodnie za 80% pensji mimo że cała reszta jest sprawna i można by było wykonywać choćby inną, nieprzynoszącą strat pracę. Ale nieeee... Grażyna dawaj ide na L4 bo remont trza zrobić albo robić mi sie nie chce ( ͡
@RothschildVEVO: Ku chwale ojczyzny nie zadupiam, bo za odpowiednią stawke i jakbyś tyle zarabiał to też miałbyś problem z odmową robienia nadgodzin za kogoś, kto #!$%@? za plecami pracodawce i przy okazji kolegów. Prowadź odpowiedni tryb życia to pogadamy. Ale niieeeee, jestem niewolnikiem własnego stylu życia, okej xD
@Ciuliczek: Sądzę po wpisach że robisz w Big4 w audycie :) I wiesz co. Nie brandzluj się tym starszym audytorem ponieważ zarobki jak na tą ilość pracy są słabe. Wyciągam podobne pieniądze, pracuję 8h dziennie. I nikt nie odważy się czepiać że telefon wyłączam :)
Widać w ogóle po wpisach kto do końca życia będzie ROBOLEM bo chodzi do ROBOTY. #!$%@?ć i nara. Mi się nigdy nie zdarzyło wyłączyć komórki służbowej po 17,


@Ciuliczek: Właśnie, kto tu jest robolem który #!$%@? od świtu do zmierzchu. Jesteś pracoholikiem to ok, ale nie dziw się że inni przedkładają życie prywatne itp. nad pracę, nawet jeśli to tylko skręcenie kostki. Jest L4? Jest.

Uwierz mi, że praca to nie