Wpis z mikrobloga

Hej Mirki.
Co mój szef wymyślił to ja nie...( ͡° ʖ̯ ͡°)
Szef ma niewielką halę produkcyjną na której znajduje się kilka maszyn CNC, spawalnia, ślusarnia i te sprawy. Zlecenia bierze wszystkie od bardzo drobnych dla osób fizycznych, po bardzo duże dla pobliskich zakładów produkcyjnych, głównie z branży automotive. Ogólnie dużo przeróżnej roboty, więc hajs się zgadza.
W poniedziałek zlecił swoim pracownikom wykonanie dwóch klatek stalowych, mniej więcej wymiarów 50 cm x 50 cm x 50 cm. Zachodziliśmy w głowę do czego będą służyć te klatki, nikt nie miał konkretnego pomysłu, ale ktoś rzucił, że pewnie szef będzie króliki hodował i czeka nas przebranżowienie. Hehe sucho jak na saharze. XD
Rzeczywistość okazała się dużo bardziej brutalna, króliki są elektryczne.


#pracbaza #facepalm #truestory
xxGrandxx - Hej Mirki.
Co mój szef wymyślił to ja nie...( ͡° ʖ̯ ͡°)
Szef ma niewiel...

źródło: comment_io5qkHeamHk6TL4oObkpq8kTZ22wPWEv.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
@xxGrandxx: Naczelny Sąd Administracyjny w wyroku z 20 września 2001 r. (sygn. akt SA/Bk 75/01) wskazał, że trudna sytuacja finansowa przedsiębiorstwa nie usprawiedliwia oszczędności poprzez zmniejszenie nakładów na ogrzewanie miejsca pracy.
  • Odpowiedz
@Kruchyx: Szef cebulak raczej nie zamyka w klatce farelki z powodu tego, że pracownicy chcą mieć 28 stopni Celsjusza zamiast tych rozsądnych 18-20 stopni Celsjusza... ( ͡° ͜ʖ ͡°) U mnie w firmie też niektórzy z tym walczą, bo każdego dnia rano mają zakręconą głowicę przy kaloryferze (przez sprzątaczkę na polecenie zarządu). Zimą zanim pomieszczenia się nagrzeją, mija spokojnie pierwsza godzina. Na szczęście ja jestem zimnolubny.

BTW.
  • Odpowiedz
@qwerter: przy tym jak grzeje i ile prądu pobiera piec obok 1000*C (cały czas) x 6 moja klima to jakbym sobie telefon ładował ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz