Wpis z mikrobloga

Jako, że dzisiaj już kilkunasty raz obchodzę 16 urodziny, poudawajmy przez moment, że ktoś mnie tu lubi. Jutro jak nie zapomnę to o 17 (lub jak zapomnę to po 18) wylosuję jedną osobę, której wyślę piwo. Ale nie jakieś tam koncernowe. Prawdziwe, pyszne piwerko z mojej piwnicy z pysznymi piwerkami. Jakie kokretnie? Wybiorę coś po ustaleniu preferencji zwycięzcy.
Mam raczej cięższe piwa typu RIS, Barley Wine, czy porter, ale w razie czego i coś lżejszego się znajdzie.

Wraunki (poza standardowymi: plus, zielonki sio i takie tam),
- zwycięzca musi mi potem napisać co lubi: kwaśne/gorzkie,/słodkie czy jakie. Na tej podstawie wybiorę jakiś smakołyk
- PW. Z oświadczeniem pełnoletności (tak na wszelki wypadek, jakby się ktoś czepiał)
- Piwo ma zostać wypite w dowolnym terminie, jednak pierwszy łyk ma zostać wypity w intencji mojego obrzydliwego bogactwa. A jak nie zostanę po tym bogaty... dobra i tak nie zostanę :P




#rozdajo
  • 29
@chap95 ojj, chyba wprowadziłem w błąd. Warkę mam na koncie tylko jedną i to z kumplem. Dopiero zaczynam. W rozdajo biorą udział piwa z kolekcji :) Dla tego raczej ciężkie, bo do leżakowania :)
@npsr: nieeee, po prostu moje niedopatrzenie, trzy godziny snu to jednak za malo :D tak czy inaczej najlepszego, mam nadzieje ze obylo sie bez infekcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)