Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Miesiąc temu zaczęłam się spotykać z chłopakiem. Róże, uściski, chwalenie się wszystkim, komplementy, słowa "walcz o swoją wartość" , "jesteś idealna", etc. W zasadzie szybko wylądowaliśmy w łóżku, facet jest naprawdę świetny i sprawiał wrażenie, że mu na mnie zależy. Okazało się nawet, że starał się o to, żebym zwróciła na niego uwagę przez 2 miesiące (potwierdzone przez znajomych).
Od tygodnia zrobiło się niezręcznie. Coraz częściej sugeruje mi zmiany. Że jeśli chcę żeby to było coś więcej, niż seks to muszę zrobić to, tamto, zmienić styl bycia. Przestał oficjalnie o nas mówić. Wcześniej opowiadał mi co mówią , jego znajomi, jak mnie chwalą - teraz przestał mówić cokolwiek.
Dalej potrafi walnąć komplementem, ale z drugiej strony sugeruje, że zachowuję się nienaturalnie, że ubieram się pociągająco da innych, robi się zazdrosny i podirytowany kiedy ładnie wyglądam, martwi, że będę niewierna etc. Przynajmniej tak to tłumaczy i przez to "związek" stoi w miejscu.

Czy to oznacza, że trzyma mnie sobie dla seksu? Nie rozumiem czemu miałby obniżać moją wartość, mimo że wcześniej mu się to podobało? Pociągam facetów, ale każdy mój eks najchętniej ubrałby mnie w wór i kazał nie nosić makijażu. Okazuje się, że on też zaczyna...
Warto zmieniać styl dla facetów? On sam nie jest takiś bardzo porządny... Zaczął się ze mną spotykać kiedy jeszcze mieszkał ze swoją laską, świeżo po zerwaniu a jeśli wierzyć słowom znajomych to podrywał mnie kiedy jeszcze z nią był...

PS: Ubieram się tak, jak na obrazku niżej.

#pytanie #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #seks #rozowepaski #stulejacontent

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Miesiąc temu zaczęłam się spotykać ...

źródło: comment_cNbzf1lmkcFXJhF69F4zInhgmCHDO76t.jpg

Pobierz
  • 29
@AnonimoweMirkoWyznania: olej gnojka. Też miałam takiego co wszyscy mu mnie zazdrościli, a on sam - nie tak jem, nie tak stoję, nie tak się czeszę, nie tak ubieram, nie tak mówię, wszystko nie tak, a potem pisał do mnie po kilku latach na gg co z nim nie jest tak, że sobie dziewczyny nie może znaleźć xD (ja już w tym czasie byłam zaobrączkowana), co prawda wysoki był i przystojny bardzo,