Wpis z mikrobloga

Kochane #rozowepaski chciałbym Was wszystkie uświadomić, że ten materiał nie podoba się żadnemu #niebieskiepaski i nigdy się nie podobał. Wyglądacie w tym śmiesznie i obrzydliwie zarazem. Jako dowód załączam tę ankietę, żebyście zrozumiały to raz na zawsze. Panterka to rak w temacie #moda.
Pobierz B.....1 - Kochane #rozowepaski chciałbym Was wszystkie uświadomić, że ten materiał ni...
źródło: comment_oinIN8vcJhGFU0OQt8uTmuN8ReTshMZ4.jpg

Panterka?

  • Szanuję 15.3% (734)
  • Chce mi się rzygać 84.7% (4058)

Oddanych głosów: 4792

  • 67
ale to ze ty jestes #!$%@? i nigdy nie ruchales


@marcooo80: Usunąłbym ten komentarz ale tylko wrzucę Cię na czarną kolego i zgłoszę by inni widzieli z jaka biedą umysłową spotkać się można na Mirko.

O jejku jakiemus niebieskiemu sie nie podoba jakis wzor. Juz lece spalic wszystkie panterkowe rzeczy na stosie.


@Ponczka: to, że nie wierzę w Twojego Boga nie oznacza, że spalić chcę Twój kościół. Wpis ten powstał
@Ponczka: przedstawię Ci na przykładzie motoryzacji co mam na myśli bo z tym mi najlepiej wychodzi.
Fiat Multipla (pic. rel) ma swoich fanów ale przez większość jest uznawana za śmieszną i obrzydliwą zarazem a ich właściciele za nieposiadający poczucia estetyki. Mimo to furka spełnia swoje zadanie i wozi dupkę właściciela tak jak ciuszki z panterką dupkę tę zasłaniają. Tak samo jak półuśmiech maluje się na mojej twarzy kiedy mijam ją na
Pobierz B.....1 - @Ponczka: przedstawię Ci na przykładzie motoryzacji co mam na myśli bo z ty...
źródło: comment_Qa0YwW32cTsP0SZcVwKskYOPPeK3XQr1.jpg
A gówno panie oficerze. Mi się podoba panterka.


@ZasilaczKomputerowy: a mnie nie. Przecież nie przekonamy się do swoich racji. Szanuję Twój gust i kropka.

lol sugerowanie że wyniki ankiety są rzetelne.


@McSayerPL: lol zacytuję sam siebie z komentarza powyżej:

To jest tylko moja opinia, którą się podzieliłem i którą podziela 85% użytkowników Mirko co nawet w świecie realnym nie jest miarodajne.
@Bociek01: ladnemu we wszystkim ladnie, skreślanie jakiejs dziewczyny bo ma taka koszulke czy tam leginsy to jest jednak słabe, z takim podejsciem nic ciekawe nie wyrwiesz ;)

Co nie zmienia faktu, ze w takich panterkach dziewczyna od razu wydaje sie latwiejsza do wyrwania ( ͡° ͜ʖ ͡°)