Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki mam problem z #rozowypasek od 5 miesięcy jestem ojcem, ja 30lvl ona 25. Różowa ciągle robi mi imby odnośnie mojej matki że jest taka i owaka wyzywa ją i obraża.
Mam tego dość chcę ją zostawić z tego powodu.
I mam do was pytanie czy
"ważna jest rodzina z której pochodzisz czy taka którą tworzysz" dodam że bardzo mam już jej dość tylko szkoda mi dziecka :( co robić :(

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 20
@AnonimoweMirkoWyznania: obie są ważne, w tym wypadku proponowałbym wam udać się na porady małżeńskie - Twój różowy musi zrozumieć, że są pewne granice i że wymagasz pewnego szacunku w stosunku do swojej rodziny. Z drugiej strony ty pewnie zyskasz dzięki temu wgląd w jej spojrzenie na tą sprawę, nam niebieskim często zdarza się zbyt łatwo ulegać matkom w niektórych sprawach co może być irytujące dla naszych partnerek.
@AnonimoweMirkoWyznania: W tym kraju brakuje edukacji albo jakiejkolwiek formy programu, który naucza, informuje i przygotowuje ludzi do życia razem oraz do tworzenia rodziny.

Jednym z takich elementów jest kobieta po porodzie, jak z nią postępować czego się spodziewać, jak reagować etc.
@AnonimoweMirkoWyznania: Chcesz ją zostawić, bo gada na Twoją mamę? No rzeczywiście super powód. Ona oczywiście zachowuje się idiotycznie, ale wydaje mi się, że wystarczyłoby z nią o tym porozmawiać, dać do zrozumienia, że sobie nie życzysz. Ale zastanów się też, czy nie ma powodów do tego. Teściowe potrafią mocno uprzykrzyć życie swoim synowym.
OP: Różowe i Mirki idziemy do psychologa razem odnośnie tych imb co ona robi. Zastanawiam się mimo wszystko nad odejściem bo to ja jestem ten najgorszy co bym nie robił to źle. Zabezpieczyć się w jakieś nagrania do sprawy o alimenty? Da to coś

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling