Wpis z mikrobloga

@arcio220: w umowie masz pewnie, że masz do 10 Mb/s a nie stałe 10. jeśli nie masz w umowie niczego o minimalnym transferze to masz trochę uwiązane ręcę. oczywiście dzwoń na infolinię, że muli, nic się na zrobić i męcz by kogoś wysłali i problem naprawili.
swoją drogą ciekawi mnie, jak wyglądałoby, gdyby swój abonament za neta płacić pomniejszony o każdą awarię etc. np. płacisz 30 zł miesięcznie, 2 dni nie
@slvk @lukasz-wisniewski @mar7707 macie rację w umowie mam do 10mb ale to co się dzieje ostatnimi dniami to porażka. Nigdy nie miałem transferu powyżej 6 ale z tym się pogodziłem bo mam do 10mb ale przesadzili z tym 0.10 i 0.50 dzisiaj. Bardziej mi się opłacało korzystać z pakietu w telefonie.
@arcio220: ciśnij ich na infolinii, że #!$%@?ą szajs i mają naprawić. swoją drogą śmierdzi mi to strasznie, że zgodnie z umową mogliby Ci dostarczać neta z transferem nawet poniżej 1 Mb/s i hooy z tym zrobisz, a innej umowy z Tobą nie podpiszą, że zobowiązują się do transferu o prędkości conajmniej połowy maksymalnej wartości tego, za co płacisz.
@arcio220: ja też na zadupiu mieszkam i w końcu się poddałem i mam lte. Transferu mam raptem 210GB ale są szczęśliwe godziny 0-8 więc wtedy torrenty sadzę na pełnej prędkości, a w porywach mam nawet 35Mb.
@slvk sprawdzę umowę, czytałem, że można ubiegać się o rekompensatę i zwrot połowy kwoty. @qbicone szczęśliwe godziny to jak rozumiem darmowy transfer? @pasczakk kojarzę jednego z okolicy i podobno oferuje transfer do 1mb co mnie nie urządza ale sprawdzę może kogoś przeoczyłem.
@qbicone interesuje mnie co się stanie po przekroczeniu transferu, naliczają dodatkowe opłaty? Przerywany jest dostęp? Jeśli jest przerywany to czy mogę dokupić dodatkowe mb? I jeszcze jedno pytanie. Jeśli nie wykorzystam tych mb to one przepadają czy są wliczane w następny miesiąc?
@arcio220: Ja akurat orange mam, bo miałem najbliżej do bts'a. Sprawdz sobie tutaj: http://beta.btsearch.pl/?dataSource=ukelocations&network=&standards=lte&bands=&
Dodatkowo: tylko w orange dostaniesz publiczne ip (ale sposobem, bo na infolinii mówią, że się nie da) i jak zamówisz przez neta to masz za 59,90 no i możesz zwróćić w 14 dni. Nie mówię, że to najlepsza opcja, bo to zależy od btsa przeważnie. Jednakże ja z orange trochę się poprzepychałem i teraz jestem zadowolony.
Pobierz qbicone - @arcio220: Ja akurat orange mam, bo miałem najbliżej do bts'a. Sprawdz sobi...
źródło: comment_Us7WStqs29j2i7iS6TuZWRNzV7b8145i.jpg