Wpis z mikrobloga

#opowiescizesztumu

Mireczki wczoraj kolega wysyłał do was liścik, ze sztumu, ale moderacja przechwyciła, więc dziś ja go przeszmuglowałem przez pilne oko klawiszy i oto on:

Witam,
dziś był kolejny dzień (z mojego dożywocia) spędzony w sztumie, wczoraj kupilismy od kolegow z sasiedniej celi smartfona ASUSa z ktorego teraz piszę, ale do rzeczy: do sztumu trafiła nowa osoba o imieniu Seba, krótko ostrzyżony, kręty wysportowany chłopak, to i przy obiedzie pogadaliśmy opowiadał o siłowni i róznych dietach co to o on nie układa i jak się zna na odżywianiu, pytał za co mam dożywocie, więc wyznałem zgodnie z prawdą, że za wolność słowa und jedno multikonto @Siewca_Imby , na co on w śmiech że on tyle tych multikont tam pozakładał i w końcu go przyłapali i zesłali do sztumu jedynie na miesiąc za te kilkadziesiąt multi, jednocześnie mówiąc z pogardą o Moderacji, że to są stęchniałe kalafiory i wyśmiewając twarz jednej z moderatorek i jej prywatne relacje z Michałem, to mu powiedziałem "chłopie gurva nie przy obiedzie to raz, a dwa ze mnie nie interesuja czyjes prywatne relacje i jaka to ma twarz ta loszka za monitorem, ze w ogole nie moj cyrk nie moje malpy i zeby sie ogarnal z takimi tekstami", no to chlopaczyna zwyzywal i mnie i przesiadł się do innego stolika i w tym momencie pomyślałem "tak polaczku? No to jeszcze zobaczymy kto jest kalafiorem". Nie wspomniałem z kim Seba w celi skończył, jest to potężny kafas o pseudonimie Grucha, który jest już dosyć długo w sztumie - kazdy sie go boi i nikt z nim nie zadziera poniewaz gdyby sie na ciebie rzucił to nie mialbys szans taki jest ciezki, ze moze cie udusic samą swoją masą.

Tak więc ja kierujący się chęcią zemsty na pyskatym Sebie, poszedłem do Gruchy oddałem mu swojego schabowego aby przełamać lody i zdobyć jego zaufanie i wyznałem mu, że Sebie bardzo on się podoba, Grucha oblizał usta i z usmiechem spytal "na prawde?", wiec nikczemnie utwierdziłem go w tym przekonaniu.

I mireczki teraz najlepsze jest 23;50 Seba ma cele po drugiej stronie bloku ode mnie, a jego piski aż słychać u mnie w celi, w końcu Grucha ma swoje święto.

I co Seba narodowcu, taki byłeś motzny jak mi opowiadałeś jakie to wspaniałe diety układasz i jak to kochasz swój klub Chorzów cośtam i jakim to ty nie jesteś wodzirejem na #nocnazmiana , faktycznie jesteś wodzirejem czekoladowej groty na nocnej zmianie u Gruchy ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

P.S


Pozdrowienia ze Sztumu,
Wasz @HackTheGibson

P.S2 pewnie wpis zostanie usunięty bo wolność słowa, więc zróbcie backupy i wrzućcie ponownie tą więzienną historię, niech wszyscy wiedzo

#pdk #heheszki #humor #niebieskiepaski #wiezienie #sztum #uwolnichackthegibson #uwolnicbarabasza #bekazpodludzi #gruszkabagietstory