Wpis z mikrobloga

Mirki z #lodz
robimy prywatna zbiórkę dla schroniska dla psiaków
jak co rok zbieramy rzeczy dla zwierzaków
koce
kołdry
legowiska
karmę
puszki
witaminy
dosłownie wszystko co może się przydać

jeśli ktoś z Was mieszka w Lodzi i miałby cokolwiek dla zwierzaków to mogę podjechać i zgarnąć, piszcie na priv
W zamian schron może odwdzięczyć się wspaniałym przyjacielem psiałkę lub kotałkę
na koniec zbiórki komisyjna fota ile uzbieraliśmy i relacja z wizyty w schronie:)

#lodz #zbierajo #smiesznypiesek #smiesznykotek ##!$%@? moze troche #wykopefekt ()
  • 12
@slvk: wolontariuszy do schroniska zawsze chetnie:))
nie chcialabym zbierać kasy ale podaje nr konta:

FUNDACJA NIECHCIANE I ZAPOMNIANE – SOS DLA ZWIERZĄT
BANK PKO BP
Nr konta: 22102034080000490201742246

Dla przelewów z zagranicy:
kod SWIFT: BPKOPLPW 22 1020 3408 0000 4902 0174 2246
kod IBAN: PL 22 1020 3408 0000 4902 0174 2246
@OstatniJednorozecTegoMiasta: To nie jest bait. Organizowałem wielokrotnie zbiórki w schronisku przy Marmurowej, nawet byłem tam wolontariuszem.

W takich paczkach jest bardzo często wysokiej jakości jedzenie, droga karma i potem schronisko ma problem, bo psy są wyjątkowo wybredne i po tygodniu ciągłego objadania się nową karmą, mają problem z wróceniem do tej gorszej jakości, którą schronisko kupuje we własnym zakresie.

Jak miałem psa, to obserwowałem to samo - mój pies gardził tanią
@Pooodi: wiesz to ciekawe co mowisz, poniewaz u swoich psow zauwazylam zupelnie odwrotna tendencje.
wola tansza karme od drozszej. gdzies wyczytalam, ze to wynika z tego, ze w tanszej karmie jest wiecej aromatow i konserwantow i pasiaki jedza to chetniej niz drozsza naturalniejsza karme. no ale wiadomo, najchetniej to makaron/ryz z miesem. w kazdym razie to nadal fundacja, wiec nie chce mowic ludziom co maja kupowac i dawac. jest fajnie, ze
@OstatniJednorozecTegoMiasta: Dla jakiego schroniska ten datek? Kocham zwierzątka, ale nie dam ani grosza na schronisko na Marmurowej, gdyż tam datki są sprzeniewierzane. Proszę, nie róbcie tam. Gorąco polecam Przytulisko w Głownie, to jest genialne schronisko, za takie traktowanie zwierzątek powinni dostać medale.
@piksel169: konkretnie to dla fundacji niechciane i zapomniane:)
w przytulisku w glownie bylam kilka razy powychodzic z psiakami na spacer i faktycznie jest calkiem fajnie (oczywiscie jak na schron). Pani Zosi juz chyba nie ma, ale to byla kobita ktora cale serce oddawala tym psiakom