Wpis z mikrobloga

Mam tablet #nexus7 pierwszej generacji wersja WIFI. Android 4.4, kurczę tak zamula, że czasami szlag czlowieka trafia. Tablet nie jest "zapchany" jakimiś apkami, śmieciami. W zasadzie nic na nim nie ma tylko to co się zaktualizowało po ustawieniach fabrycznych. Może podpowie ktoś co na niego najlepiej wgrać, aby dostał jakiegoś kopa, jest jakiś CM czy coś? Druga sprawa to bardzo wolno się ładuje, chyba z 14 godzin od 5% do 100%. Już z 1,5 roku temu był na to na gwarancji, za pierwszym razem naprawa bez jakiegokolwiek rezultatu, za drugim coś tam poprawilo się, ale od dluższego czasu jest to samo. Czytałem, ż też może to być wina androida, jest niby jakiś bug. No, a noże hardware (wtyk USB, itp.) to sobie coś wymienię. :D Pytanie takie, jest jakiś lekki soft na niego, który pozwoli na komfortowe przeglądanie neta i oglądanie YT?
#android #tablet #tablety #nexus
  • 11
@anonim1133: No ok, a próbowałeś bawić się w zmianę romu? Dawało to jakieś rezultaty? Ja od nowości siedzę na stockowych romach, zawsze aktualizowałem tylko. No i raz robiłem downgrade z Lollipopa do KitKata i na nim zostałem.
@YOLOmariolo: Zmieniałeś soft?
Mój z każdą aktualizacją co raz wolniej działał, więc myślałem że to takie postarzanie produktu przez Google :P
Kiedyś wgrałem najnowszą wersje 5.1.1 i wrzuciłem go do szafki bo korzystać się nie dało, teraz wyciągnąłem go i myślę czy coś pomoże wgranie innego romu.