Wpis z mikrobloga

Dobra Mirki, robię pierwsze #rozdajo w mojej wykopkowej historii ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście będę wdzięczny za instrukcje jak używać maszyny losującej, bo nie jestem jeszcze z tym obcykany (,)

Taguję także tagi, które mogą być zainteresowane #jezykiobce #anglia #angielski #rozrywka #nauka #seriale

A co jest przedmiotem losowania? 3 miesięczny abonament do telewizji NOW TV, która działa podobnie jak #netflix Jeśli ktoś już tego używał, to może opisać jak to działa (ja do tej pory nie miałem okazji). Na pewno może się przydać dla kogoś, kto chce podszkolić swój angielski, bo chyba tylko taki język jest używany na tej platformie (w razie czego możecie mnie wyprowadzić z błędu ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Wiem, że w pewnym stopniu jest to VOD, ale z innej strony można oglądać chyba też jakieś transmisje na żywo. Nie wiem, nie znam się, więc wyjątkowo się nie wypowiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Więcej o pakiecie Entertainment, którego dotyczy to rozdajo możecie znaleźć tutaj

W losowaniu mogą brać udział wszyscy, zielonki również, a losowanie odbędzie się jakoś jutro pod wieczór (pewnie po meczu Polaków) i do tego czasu macie czas na plusowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Powodzenia
  • 5