Wpis z mikrobloga

mirki z #hosting #webdev czy wiecie może co sie dzieje z hostingiem na Minthost? Wczoraj dostałem powiadomienie o migracji na nowy serwer, dzięki któremu miało być lepiej, szybciej i co ważniejsze, STABILNIEJ. Od rana strona mi leży, infolinia nie odbiera ("wszyscy konsultanci zajęci"), na ich www jakiejkolwiek informacji brak.
  • 5
@beee: tyle to i ja wiem, bardziej mi chodziło o to, czy jest to szerszy problem (czyli miśki stamtąd właśnie na piątej kawie jadąc robią co mogą), czy tez leży tylko moja strona, bo gdzieś w trakcie migracji sobie wypadła. Ale w międzyczasie już zabanglało, więc sprawa niby nieaktualna :)
@Jarek_P: Mi ostatnio zniknęły maile z głównej skrzynki pocztowej, która u nich stoi. Na odpowiedź supportu czekam nadal. Wolałem maile przenieść do zoho. Ogólnie to od zmiany szaty graficzniej stali się jakoś mniej kontaktowi i częściej się coś psuje.
@artur-pajkert: ticket 3091, dzięki z góry.
Na chwilę obecną jest już ok, zatem jak się domyślam, po migracji "coś" się przeciągnęło i właściwie nie oczekiwałbym tu na nic ponad proste potwierdzenie, że faktycznie coś się działo i już jest ok, niemniej w ramach tego ticketu poinformowałem również o awarii sprzed kilkunastu dni, która została przeze mnie zauważona w godzinach rannych (problem z funkcjonowaniem bazy danych), ustąpiła po jakimś czasie samoistnie, ticket