Wpis z mikrobloga

Jak mnie w-------ą ci leworęczni. Nie mogą tak jak NORMALNI ludzie pisać prawą ręką? Żeby jeszcze sobie pisali lewą ręką w domu we własnym pokoju, ale nie! Obnoszą się tym wszędzie, w szkole, w urzędach, na poczcie - to chore! Chcesz pisać lewą ręką to pisz, ale po co się z tym tak obnosisz przed całym światem?
I jeszcze ta propaganda, że to normalne, gdyby to było normalne to też mógłbym pisać lewą ręką, a nie mogę. Mam nadzieje, że niedługo zaczną leczyć z leworęczności, bo mam już dość tej chorej propagandy, którą serwują naszym dzieciom w szkołach. Chce żyć w kraju gdzie nie będą musiał się bać, że jak moje dziecko wyjdzie z domu to zobaczyć na ulicy kogoś leworęcznego - przecież jak zobaczy takie "coś" i nasłucha się, że to normalne i "naturalne" to również zachce pisać lewą ręką. Już mam dość tego chorego lewactwa i ich tolerancji, chce żyć w normalnym zdrowym kraju. Dzisiaj zaczniemy tolerować leworęcznych, a jutro co? P-------a? Z------a? DOŚĆ! WON!

#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #lgbt #homoseksualizm #leworeczni
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Clefairy: stężenie s----------a, manipulacji i trolli pod tymi kłamliwymi wpisami o mańkutach jest przytłaczające. ktoś trzeźwo wkleił czym w ogóle jest norma to oczywiście go zaminusowali bo neutralna definicja nie pasuje w tym przypadku do ich wizji świata.

leworęczność jest zjawiskiem marginalnym więc nie można powiedzieć, że jest normalny. handlujcie z tym trolle.
k.....m - @Clefairy: stężenie s----------a, manipulacji i trolli pod tymi kłamliwymi ...

źródło: comment_JG7C82ixb3EY7v57tAarZ8QRsAIRGfjY.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@sanbenedetto: adopcja? W życiu! Tym lewaków już kompletnie o----------o. Tylko w praworęcznej rodzinie dzieci mogą zdrowo się rozwijać, jak to sobie lewactwo wyobraża w przypadku leworęcznych? Myślisz, że to takie zdrowe dla psychiki dziecka jak będzie widziało, że jego rodzice piszą lewą ręką? Jak ma wytłumaczyć kolegom w szkole, ze jego tatuś piszę nie tą ręką co trzeba?
  • Odpowiedz
leworęczność jest zjawiskiem marginalnym więc nie można powiedzieć, że jest normalny. handlujcie z tym trolle.


@kotym: jestem leworęczny i nie widzę w tym ani nieprawdy ani obelgi. Gdybym jednak miał być np. dostać w ryj albo nie dostać pracy z powodu swojej leworęczności to bym mimo wszystko smutnął.

@Clefairy: bycie gejem nie jest normalne. Jest dysfunkcją organizmu, ślepym zaułkiem ewolucji. Jednostki homoseksualne z natury rzeczy się nie rozmnażają.
  • Odpowiedz
bycie gejem nie jest normalne. Jest dysfunkcją organizmu, ślepym zaułkiem ewolucji. Jednostki homoseksualne z natury rzeczy się nie rozmnażają.


@szpongiel: a kto ci powiedział, że wszyscy muszą się rozmnażać? Miałeś jakieś religijne zwidy z dziadkiem na chmurkach? Pomimo obecnie milionów homoseksualistów jakoś ludzi ciągle przybywa i mamy problem z przeludnieniem, a nie na odwrót.
  • Odpowiedz
bycie gejem nie jest normalne. Jest dysfunkcją organizmu, ślepym zaułkiem ewolucji.


@szpongiel: a co jeżeli homoseksualizm powstal w wyniku ewolucji u ludzi (i u innych gatunków) jako naturalny regulator przyrostu naturalnego w razie nadmiernego namnażania się? ( ͡º ͜ʖ͡º)

nie widzę w tym ani nieprawdy ani obelgi


bo ich nie miało być, przeniosłem tylko do wpisu dyskusję o potocznym i "precyzyjnym" użyciu słów norma i
  • Odpowiedz
@szpongiel:

bycie gejem nie jest normalne. Jest dysfunkcją organizmu, ślepym zaułkiem ewolucji.

Jest ślepym zaułkiem ewolucji?

A co jeżeli ci powiem, że to jest właśnie mechanizm ewolucyjny zapobiegający nadmiernej ilości "samców chcących zapłodnić samicę" i dzięki temu jest mniejsza szansa, że faceci będą się o nie zabijać, a zamiast tego będą się opiekować
  • Odpowiedz
a kto ci powiedział, że wszyscy muszą się rozmnażać? Miałeś jakieś religijne zwidy z dziadkiem na chmurkach? Pomimo obecnie milionów homoseksualistów jakoś ludzi ciągle przybywa i mamy problem z przeludnieniem, a nie na odwrót.


@Clefairy: nikt nie musi mieć dzieci ale każdy może, a nie! Czekaj... Homoseksualiści nie mogą. Tak jak np. nie każdy musi oglądać gej-parady ale każdy może, a niewidomi nie mogą. Czy niewidomi są normalni? No jebnięci nie są ale normalni przecież też nie.

Mi nie chodzi o wierzenia ale suche fakty i odrobinę logiki.
Organizmy biologiczne w ten sposób ewoluują, poprzez rozmnażanie. Tak jak napisałem, niemożność przekazania genów czyni osobnika dysfunkcyjnym. Przynajmniej dopóki ludzie rozmnażają
  • Odpowiedz
@szpongiel: ale w tym momencie zakładasz, że wiesz jak działa natura. Skoro homoseksualiści się rodzą i nie nabywają zmian orientacji z powodu złej diety (jak cukrzyca) oraz nie posiadają żadnych skutków ubocznych z powodu swojej orientacji (są płodni) to raczej jest to naturalne, więc i normalne.
  • Odpowiedz
A co jeżeli ci powiem, że to jest właśnie mechanizm ewolucyjny zapobiegający nadmiernej ilości "samców chcących zapłodnić samicę" i dzięki temu jest mniejsza szansa, że faceci będą się o nie zabijać, a zamiast tego będą się opiekować potomstwem braci?


@flager: ciekawe ale chyba nie dotyczy pierworodnych gejów oraz homoseksualnych kobiet. Nice try ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie no, serio ciekawe. W ogóle ewolucja człowieka nie przebiega
  • Odpowiedz
ale w tym momencie zakładasz, że wiesz jak działa natura. Skoro homoseksualiści się rodzą i nie nabywają zmian orientacji z powodu złej diety (jak cukrzyca) oraz nie posiadają żadnych skutków ubocznych z powodu swojej orientacji (są płodni) to raczej jest to naturalne, więc i normalne.


@Clefairy: może cukrzyca nie była najlepszym z przykładów ale miałem na myśli przede wszystkim cukrzycę wrodzoną, dziedziczną.

Zgodzę się, że homoseksualizm jest naturalny ale nie,
  • Odpowiedz
nikt nie musi mieć dzieci ale każdy może, a nie! Czekaj... Homoseksualiści nie mogą. Tak jak np. nie każdy musi oglądać gej-parady ale każdy może, a niewidomi nie mogą. Czy niewidomi są normalni? No jebnięci nie są ale normalni przecież też nie.


@szpongiel: Porównujesz homoseksualistów, którzy są zdrowymi, płodnymi osobami i których spora część ma biologiczne dzieci (np. niektórzy geje mają żony!), do niewidomych ludzi, którzy nie widzą, bo mają uszkodzony narząd wzroku. I ty piszesz o logice?

Tak jak napisałem, niemożność przekazania genów czyni osobnika
  • Odpowiedz
@ponton: podtrzymuję swoje porównanie. Organizm, który z powodów naturalnych ma jakąś dysfunkcję jest nienormalny. To, że w przypadku homo dysfunkcja nie przejawia się w niesprawności fizycznej tylko mentalnej nic tu nie zmienia.
Zresztą mentalna czy nie wciąż przyczyna leży gdzieś na poziomie biologicznym jeżeli trzymamy się tego, że homoseksualizm jest wrodzony, a nie kwestią wyboru.
Osobnik taki jest sprawny seksualnie i fizycznie może mieć potomstwo ale w tym celu musiałby zachować się niezgodnie ze swoją naturą, nie homoseksualnie. Ergo homoseksualizm jest nienormalny, gdyż jest anomalią (występuje rzadko) oraz uniemożliwia przekazanie genów potomstwu (ślepa ścieżka ewolucji).

Nie wiesz czy tak nie będzie. Ludzie powoli przejmują zadanie natury i wkrótce poprzez inżynierię genetyczną czy cyborgizacje w co raz większym stopniu będą sami kształtować przebieg 'ewolucji'. Wtedy cechy dominujące w tym takie kwestie jak homoseksualizm mogą być nawet kwestią
  • Odpowiedz