Wpis z mikrobloga

Jak mnie #!$%@?ą ci leworęczni. Nie mogą tak jak NORMALNI ludzie pisać prawą ręką? Żeby jeszcze sobie pisali lewą ręką w domu we własnym pokoju, ale nie! Obnoszą się tym wszędzie, w szkole, w urzędach, na poczcie - to chore! Chcesz pisać lewą ręką to pisz, ale po co się z tym tak obnosisz przed całym światem?
I jeszcze ta propaganda, że to normalne, gdyby to było normalne to też mógłbym pisać lewą ręką, a nie mogę. Mam nadzieje, że niedługo zaczną leczyć z leworęczności, bo mam już dość tej chorej propagandy, którą serwują naszym dzieciom w szkołach. Chce żyć w kraju gdzie nie będą musiał się bać, że jak moje dziecko wyjdzie z domu to zobaczyć na ulicy kogoś leworęcznego - przecież jak zobaczy takie "coś" i nasłucha się, że to normalne i "naturalne" to również zachce pisać lewą ręką. Już mam dość tego chorego lewactwa i ich tolerancji, chce żyć w normalnym zdrowym kraju. Dzisiaj zaczniemy tolerować leworęcznych, a jutro co? Pedofilia? Zoofilia? DOŚĆ! WON!

#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #lgbt #homoseksualizm #leworeczni
  • 24
@Clefairy: stężenie #!$%@?, manipulacji i trolli pod tymi kłamliwymi wpisami o mańkutach jest przytłaczające. ktoś trzeźwo wkleił czym w ogóle jest norma to oczywiście go zaminusowali bo neutralna definicja nie pasuje w tym przypadku do ich wizji świata.

leworęczność jest zjawiskiem marginalnym więc nie można powiedzieć, że jest normalny. handlujcie z tym trolle.
k.....m - @Clefairy: stężenie #!$%@?, manipulacji i trolli pod tymi kłamliwymi wpisam...

źródło: comment_JG7C82ixb3EY7v57tAarZ8QRsAIRGfjY.jpg

Pobierz
@sanbenedetto: adopcja? W życiu! Tym lewaków już kompletnie #!$%@?ło. Tylko w praworęcznej rodzinie dzieci mogą zdrowo się rozwijać, jak to sobie lewactwo wyobraża w przypadku leworęcznych? Myślisz, że to takie zdrowe dla psychiki dziecka jak będzie widziało, że jego rodzice piszą lewą ręką? Jak ma wytłumaczyć kolegom w szkole, ze jego tatuś piszę nie tą ręką co trzeba?
leworęczność jest zjawiskiem marginalnym więc nie można powiedzieć, że jest normalny. handlujcie z tym trolle.


@kotym: jestem leworęczny i nie widzę w tym ani nieprawdy ani obelgi. Gdybym jednak miał być np. dostać w ryj albo nie dostać pracy z powodu swojej leworęczności to bym mimo wszystko smutnął.

@Clefairy: bycie gejem nie jest normalne. Jest dysfunkcją organizmu, ślepym zaułkiem ewolucji. Jednostki homoseksualne z natury rzeczy się nie rozmnażają. Nikt na
bycie gejem nie jest normalne. Jest dysfunkcją organizmu, ślepym zaułkiem ewolucji. Jednostki homoseksualne z natury rzeczy się nie rozmnażają.


@szpongiel: a kto ci powiedział, że wszyscy muszą się rozmnażać? Miałeś jakieś religijne zwidy z dziadkiem na chmurkach? Pomimo obecnie milionów homoseksualistów jakoś ludzi ciągle przybywa i mamy problem z przeludnieniem, a nie na odwrót.
bycie gejem nie jest normalne. Jest dysfunkcją organizmu, ślepym zaułkiem ewolucji.


@szpongiel: a co jeżeli homoseksualizm powstal w wyniku ewolucji u ludzi (i u innych gatunków) jako naturalny regulator przyrostu naturalnego w razie nadmiernego namnażania się? ( ͡º ͜ʖ͡º)

nie widzę w tym ani nieprawdy ani obelgi


bo ich nie miało być, przeniosłem tylko do wpisu dyskusję o potocznym i "precyzyjnym" użyciu słów norma i normalny
@szpongiel:

bycie gejem nie jest normalne. Jest dysfunkcją organizmu, ślepym zaułkiem ewolucji.

Jest ślepym zaułkiem ewolucji?

A co jeżeli ci powiem, że to jest właśnie mechanizm ewolucyjny zapobiegający nadmiernej ilości "samców chcących zapłodnić samicę" i dzięki temu jest mniejsza szansa, że faceci będą się o nie zabijać, a zamiast tego będą się opiekować potomstwem braci?

https://pl.wikipedia.org/wiki/Efekt_braterskiej_kolejno%C5%9Bci_urodze%C5%84

Efekt braterskiej kolejności urodzeń (ang. fraternal birth order, fraternal birth order effect) – zjawisko zwiększonego
a kto ci powiedział, że wszyscy muszą się rozmnażać? Miałeś jakieś religijne zwidy z dziadkiem na chmurkach? Pomimo obecnie milionów homoseksualistów jakoś ludzi ciągle przybywa i mamy problem z przeludnieniem, a nie na odwrót.


@Clefairy: nikt nie musi mieć dzieci ale każdy może, a nie! Czekaj... Homoseksualiści nie mogą. Tak jak np. nie każdy musi oglądać gej-parady ale każdy może, a niewidomi nie mogą. Czy niewidomi są normalni? No jebnięci nie
@szpongiel: ale w tym momencie zakładasz, że wiesz jak działa natura. Skoro homoseksualiści się rodzą i nie nabywają zmian orientacji z powodu złej diety (jak cukrzyca) oraz nie posiadają żadnych skutków ubocznych z powodu swojej orientacji (są płodni) to raczej jest to naturalne, więc i normalne.
A co jeżeli ci powiem, że to jest właśnie mechanizm ewolucyjny zapobiegający nadmiernej ilości "samców chcących zapłodnić samicę" i dzięki temu jest mniejsza szansa, że faceci będą się o nie zabijać, a zamiast tego będą się opiekować potomstwem braci?


@flager: ciekawe ale chyba nie dotyczy pierworodnych gejów oraz homoseksualnych kobiet. Nice try ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie no, serio ciekawe. W ogóle ewolucja człowieka nie przebiega już
ale w tym momencie zakładasz, że wiesz jak działa natura. Skoro homoseksualiści się rodzą i nie nabywają zmian orientacji z powodu złej diety (jak cukrzyca) oraz nie posiadają żadnych skutków ubocznych z powodu swojej orientacji (są płodni) to raczej jest to naturalne, więc i normalne.


@Clefairy: może cukrzyca nie była najlepszym z przykładów ale miałem na myśli przede wszystkim cukrzycę wrodzoną, dziedziczną.

Zgodzę się, że homoseksualizm jest naturalny ale nie, że
nikt nie musi mieć dzieci ale każdy może, a nie! Czekaj... Homoseksualiści nie mogą. Tak jak np. nie każdy musi oglądać gej-parady ale każdy może, a niewidomi nie mogą. Czy niewidomi są normalni? No jebnięci nie są ale normalni przecież też nie.


@szpongiel: Porównujesz homoseksualistów, którzy są zdrowymi, płodnymi osobami i których spora część ma biologiczne dzieci (np. niektórzy geje mają żony!), do niewidomych ludzi, którzy nie widzą, bo mają uszkodzony
@ponton: podtrzymuję swoje porównanie. Organizm, który z powodów naturalnych ma jakąś dysfunkcję jest nienormalny. To, że w przypadku homo dysfunkcja nie przejawia się w niesprawności fizycznej tylko mentalnej nic tu nie zmienia.
Zresztą mentalna czy nie wciąż przyczyna leży gdzieś na poziomie biologicznym jeżeli trzymamy się tego, że homoseksualizm jest wrodzony, a nie kwestią wyboru.
Osobnik taki jest sprawny seksualnie i fizycznie może mieć potomstwo ale w tym celu musiałby zachować