Wpis z mikrobloga

Mireczki jak często warto zmieniać robotę? Obecnie pracuję przy #cnc jakieś 7 miesięcy, praca niby spoko ale zbyt wiele ode mnie się nie wymaga i trochę daleko mam. Nie dawno dzwoniła do mnie pani z firmy gdzie kiedyś tam składałem cv, czy nie jestem zainteresowany stanowiskiem młodszego konstruktora. Firma wygląda ciekawie, miałbym dużo bliżej niż do mojej obecnej #pracbaza , branża niby zbliżona do moich studiów ale zupełnie co innego niż robię teraz. Nie wiem jak tam hajsowo to wygląda ale w ofercie napisali, że system premiowy. Czyli pewnie mogą uwalić pół pensji ot tak... Niby chciałem porobić przy #cnc z 2 lata minimum, że ogarnąć sobie wszystko i próbować sił jako technolog ale ta oferta też mnie trochę kusi.
Nie wiem czy próbować opuścić swój obecny ciepły #!$%@?łek ()
#inzynieria
  • 5
@Mr_Przemyslaw: Niby obie roboty można podpiąć pod inżyniera. Z tym że obecna praca to bardziej pod kątem technologa(ale tutaj muszę złapać więcej doświadczenia), a ta nowa konstruktora. I trochę dziwnie to w cv chyba wygląda jak po 7 miesiącach robote zmieniam?
@T0my: nie, najwyżej zapytają dlaczego tak często pan zmienia prace. 7 miesięcy to juz długo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No to teraz musisz sobie zadać jedno zajebiscie ważne pytanie, co chcesz w życiu robić, a potem zacznij to robic
@T0my: Zmieniaj. Póki jesteś młody to tym właśnie możesz tłumaczyć ewentualne pytania typu "Czemu tak często zmienia Pan pracę?". Mówisz, że szukałeś swojego miejsca i zdobywales doświadczenie z wielu branż, aby mieć szerszy wachlarz umiejętności. Na końcu dodajesz "ale już wiem, że tuwstawstanowiskonaktore_aplikujesz jest właśnie tym zawodem, który chciałbym wykonywać, strasznie mnie to pasjonuje", albo podobny pierd ( ͡ ͜ʖ ͡)

Zresztą,