Wpis z mikrobloga

  • 76
@jokefake puknij się w głowę. Za coś takiego powinnes sporo kasy płacić i nie tyle ile naprawa Ale więcej żebyś więcej razy czegoś takiego nie zrobił.
  • Odpowiedz
@frems: ojojoj, #!$%@? rzeczywiście. pewnie przy sprzedaży wozu, wrzucą że garażowany, nie?

jeśli jakiś baran zastawia wejście, niech sie liczy, że o ile nie zostanie odholowany, to znajdą się ludzie którzy będą mieć to w dupie i mimo wszystko wjadą do sklepu wózkiem.
  • Odpowiedz
@jokefake: bez przesady co innego jest parkować jak idiota (za co powinien być odpowiedni mandat) a co innego jest niszczenie cudzej własności - czego nie pochwalam
  • Odpowiedz
  • 4
@jokefake chciałbym żeby twój samochód blokował cokolwiek i bym tak zrobił. Ciekawa jaka reakcja by była? Po to jest policja żeby zrobiła z czymś takim porządek a nie jakiś fiutek weźmie klucz.
  • Odpowiedz
  • 1
@mamFAJNYnick niby dobrze kombinujesz ale tam od bagażnika są drzwi i musiałby stanąć odpowiednio dalej żeby je otworzyć i wtedy napadałoby mu na przednią szybę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@frems:

chciałbym żeby twój samochód blokował

no widzisz, niestety zarówno właściciel jaki i kierowca mojego samochodu ma troche rozumu i godności człowieka i nie zastawia wejść, bram, innych pojazdów, przejazdów i innych tego typu miejsc.

klucz na lakierze był symboliczny i miał oznaczać, że za debilizm jaki reprezentują kierowcy tych pojazdów prawdopodobnie spotka się z adekwatną reakcją.
tak, czy siak bez większych wyrzutów sumienia przejechałbym wózkiem z zakupami między takimi
  • Odpowiedz
  • 3
@Fidelis
@frems i właśnie od takich rzeczy w niektórych miastach, przynajmniej w teorii jest straż miejska. Żeby policja nie zajmowała się takimi pierdołami jak zastawione bramy itp. Jak jest w praktyce to niestety wiadomo
  • Odpowiedz
@soltysek: Straż miejska też ma to w dupie, wszyscy mają to w dupie. A bierze się wg mnie stąd, że wszyscy na co dzień są kierowcami, więc są "wyrozumiali", jeśli ktoś parkuję jak debil. Stawianie fizycznych przeszkód w celu uniknięcia nieprawidłowego parkowania, wydaje się jednym sposobem.
  • Odpowiedz
@Fidelis
@soltysek Straż Miejska i Policja nic nie zrobią bo parkingi Biedronki i same Biedronki zazwyczaj leżą za pasem drogowym. Wtedy jedyne co może ktoś coś zrobić to kierownik lub ochroniarz ganiać tego kierowcę. Więc nie jest to takie proste.
  • Odpowiedz
Zdjęcie nie było przypadkiem robione 1 listopada czy w inne święto? Jeśli biedronka byłaby otwarta to raczej dzwi wejściowe zostały by otwarte.
  • Odpowiedz
@Stoneroses: mhm, jeśli widząc w internecie losowe zdjęcie ze stocka przedstawiające jakąś scenkę, bez opisu, czy polecenia i czujesz sie skłoniony do powtórzenia tego działania, to nie ja tu mam problem ze sobą cumplu.

ba, nawet jeśli owe zdjecie było by opatrzone podpisem namawiającym do podjęcia jakiejś losowej czynności, a ty czujesz potrzebę wykonania tego, to powinieneś poważnie popracować nad asertywnością.
  • Odpowiedz