Wpis z mikrobloga

czemu? Biorę abonament, który mnie interesuje bez telefonu. Telefon mam swój, a mam też możliwość dostać nowy aparat który sprzedam z korzyścią


@zbii777: zobacz sobie ile by kosztował taki abonament bez telefonu, a potem kalkulator w dłoń ;)
@zbii777: powiedzmy, że bierzesz Galaxy s7 edge w t-mobile w abonamencie 79.95, telefon wtedy kosztuje 2429.01zł, umowa na 24mc, opylisz go 300zł drozej, gdyz w x-kom np kosztuje on 2999,99zł. Kredyt wyjdzie taniej, gdyz masz jeszcze abonament za 80zł przez 24mc, pierwsze 6 za darmo. To samo bez telefonu masz za okolo 25-30zł. na Karte, nielimitowane polaczenia, smsy, internet. Tak imo kredyt by wyszedl taniej na te kilkaset zł ( ͡
@kaifasz: @z0nic: tak może jest dla nowych klientów, ja jak przedłużam już któryś raz to mam taką ofertę że karta mi się nie opłaca. Przykładowo teraz mam abonament 60zł miesięcznie, wszystko bez limitu, 10gb, 500mb w roamingu i ileś tam godzin roamingu, do tego za 99zł dostałem telefon, który kosztował wtedy na allegro 1200zł, sprzedałem go na tablicy za 900. Czyli zysk z telefonu 800zł, abonament * 24 miechy =
@p__m: tak dla nowych klientó, wlasnie oplaca sie przedluzyc i za abo w okolicy 100zl w kazdej sieci wziasc smartphone'a, który wlasnie stoi w okolicach ponad 1200zł w sklepach i go poprostu sprzedać ;) tak zrobiłem z xperia m5, która to dostałem za 1zł w abo 89zł w Play w lutym tego roku i poszła za 1300zł. Ale to dlatego, ze nie chialem wymienac tel.
@z0nic: ogólnie dla nowych klientów polecam najpierw kupić kartę sim (w innej sieci niż chcemy abonament), zarejestrować ją i zrobić przeniesienie numeru :D bardzo często osoby przenoszące numer są lepiej traktowane niż nowi klienci, kiedyś dostałem za przeniesienie numeru pół roku abonamentu za 0, gdzie nowy klient bez przenoszenia miał identyczne warunki jak ja, tylko bez bonusu.