Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wczoraj całowałem się po raz pierwszy w życiu, w dodatku z dziewczyną z którą chcę związać swoją przyszłość. Powiem wam Mireczki, że już mnie te s---------y denerwują. ( ͡ ͜ʖ ͡)
#chwalesie #wygryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shanny: To się nazywa po prostu doświadczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie życzymy mu źle, po prostu radzimy żeby stąpał twardo po ziemi, bo inaczej będzie bardzo, baaardzo bolało.
Im mniej złudnych nadzieii tym lepiej. Ale jeśli mu się uda to świetnie. Po prostu każdy z nas myślał że to już ta. I co?

  • Odpowiedz
@teluch: @TaoHosts: No super, ale po co kogos dobrze nastawionego i zakochanego od razu gasic i mowic mu, ze ona go zostawi, zdradzi i odejdzie? Na tym polega piekno milosci i czlowieczenstwa, ze chcemy wierzyc, ze ta milosc jest jedyna i najwieksza. Nie widze powodu, by to sobie odbierac i na wstepie obarczac nowo poznana dziewczyne podejrzeniami spowodowanymi zlymi doswiadczeniami randomow z neta.
  • Odpowiedz
@Jaromiarzmiarjaru: Zarzutka, nie zarzutka, takie rzeczy się dzieją codziennie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Shanny: Może tak, może nie, oby nigdy nie musiał nas przepraszać że nie posłuchał naszych ostrzeżeń. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niech mu się wiedzie, oczywiście.
  • Odpowiedz