Wpis z mikrobloga

@Asterling: @Sasaki_Kojiro: No niby spoko, ale przecież remaster dają za darmo, przy okazji zapowiedzieli też "nową" postać wzorowaną na tej z dwójki, tylko płatną. Nie wiem co tak koszmarnie złego jest w tym. Może oprócz tego, że jest to trochę dziwne (że zamiast zrobić nowy, wielki dodatek, to jedną postać w DLCku będą sprzedawać).
@Sasaki_Kojiro: Sorry, ale dalej nie rozumiem o co ta cała afera. Trochę jakbyście przespali kilka ostatnich lat. Takie EA potrafi wymusić na twórcach wycięcie całych gotowych fragmentów/postaci z gry i później dawanie ich jako DLCków. Daleko temu zagraniu Blizzarda do tego co robią inne firmy, czy nawet ActiBlizz w innych swoich grach.
@crine: Pierwszy link jaki mi wyskoczył po wpisaniu w google http://pclab.pl/news71838.html (Diablo 1 było jednym wielkim riftem :P)
@Sasaki_Kojiro: Diablo 3 ma dostać DARMOWĄ aktualizację z 16 poziomami, zmienioną stylistyką, ścieżką dźwiękową z części pierwszej, czy nawet poruszanie się tylko w 8 kierunkach, ale i tak narzekaj, bo dodają też JEDNĄ POSTAĆ i jak chcesz nią grać to musisz zapłacić.
Ładnie w dupach się poprzewracało, skoro nazywasz Blizzard nowym EA które każde sobie płacić za DLC tyle co za podstawkę.
@donOGR: Ale wiesz że ten "remaster" d1 będzie dostępny jedynie przez miesiąc a potem odpalany na jakieś eventy ? A znasz już cene tej postaci ? Bo ja jestem w 100% pewny że nie będzie niższa niż 19.99$ czyli tyle za ile obecnie można kupić podstawkę.