Wpis z mikrobloga

Czyli podsumowując blizzcon dla fanów Diablo, po 2.5 roku czekania dostaniemy jedną płatną kalsę postaci i 4 nowe typy lokacji w stylu retro z paroma bosami z D1 + kolejne nic nie wnoszący patch. Mówiąc krótko blizzard właśnie opluł fanów i udowdnił że seria diablo nic go nie obchodzi. Nawet #!$%@? nie dały ochałapów PvP.

#diablo3 #blizzcon
Pobierz
źródło: comment_HYZ6HXPkUZVVhdtgItoWpMwwe9ag151j.jpg
  • 31
reaktywacja diablo 1, dodajo wiecej contentu niz R


@crine: Całe 4 nowe schematy generowanych losowo lochów i paru bosów, jestem pod #!$%@? wrażeniem ( ͡ ͜ʖ ͡)
@crine: Już za parę minut ich kompromitacja zacznie się dopełniać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja nie wiem co oni sobie #!$%@? myśleli, są #!$%@? albo niemoralni.
@Zuben: mi sie wydaje ze prace nad d4 ida pelna para, nad d3 zostala garstka pracownikow zeby utrzymac to przy zyciu. Nie bez powodu szukali ludzi (m.in. game directora) do unannounced diablo project, bo chyba nie do platnego dlc z postacia ;p
@Zuben: Już nic nowego nie zapowiedzą, jedynie jutro na Q&A może się czegoś dowiemy. Po prostu nie chcą popełnić błędu jak w przypadku D3, zapowiedzieli grę po postu za wcześnie, ludzie bul dupili że chcą już grać no i wydali niedorobioną grę. Jak teraz zapowiedzą D4 to nie wcześniej niż rok max dwa przed faktyczną premierą.
@crine: Mam nadzieję, że na D4 nie przyjdzie nam czekać tak długo jak na D3 ( ͡º ͜ʖ͡º).
@Moted: Ok, ale mogliby powiedzieć, że pracują nad D4, to trochę zajmie, dajcie nam czas i trochę cierpliwości, a na razie macie nekro i dodatkowo będziemy dodawać jakiś content, żeby urozmaicić wam czekanie