Wpis z mikrobloga

Czyli podsumowując blizzcon dla fanów Diablo, po 2.5 roku czekania dostaniemy jedną płatną kalsę postaci i 4 nowe typy lokacji w stylu retro z paroma bosami z D1 + kolejne nic nie wnoszący patch. Mówiąc krótko blizzard właśnie opluł fanów i udowdnił że seria diablo nic go nie obchodzi. Nawet #!$%@? nie dały ochałapów PvP.

#diablo3 #blizzcon
Pobierz Zuben - Czyli podsumowując blizzcon dla fanów Diablo, po 2.5 roku czekania dostaniemy...
źródło: comment_HYZ6HXPkUZVVhdtgItoWpMwwe9ag151j.jpg
  • 31
@Littauer: no i path of exile. Zreszta nie ma opcji zeby d4 nie powstawalo. Naprawde duzo na to wskazuje, wzmianki o ukroceniu zespolu d3 do 1/4, przejsciu reszty do "nieznanego projektu", szukaniu ludzi na stanowisko, jak i kosci do gry z numerem cztery (jakis czas temu bylo glosno)
game directora) do unannounced diablo project


@crine: No to akurat jest pewne, oby coś lepszego z tego projektu niż D3 wyszło.

Ok, ale mogliby powiedzieć, że pracują nad D4, to trochę zajmie, dajcie nam czas i trochę cierpliwości


@Littauer: Nie mogli, to by wywoła jeszcze większy bul dupy, najlepiej by zrobili jakby porzucili D3 a na blizzconie pokazali patch wprowadzający obsługę wyższy rozdzielczości do D2 i tyle.
@Littauer: Problem z d3 jest taki że głównie mieli zarabiać na prowizji z AH, ale oczywiście rząd musiał się #!$%@?ć i rip. Po usunięciu ah tak na prawdę ta gra była martwa bo jedyny dochód jaki generowała to zakup gry, reszta gier blizzarda na siebie zarabia po przez abonament, mikropłatności albo po przez esport.

btw. jak ktoś jest ciekawy to tutaj jest stream z ticketu https://www.twitch.tv/mambashane
@Moted: z tego co wiem to kwestie podatkowe mieli ogarniete, po zmianie game directora, ktory wysluchal modly graczy o to ze gra zmierza w zlym kierunku, ah zostalo zamkniete
@crine: W USA mieli, ale w paru krajach okazało się że prawo działa troszkę inaczej i mieli problemy. To że wysłuchali graczy to tylko mydlenie oczu.
@Moted: ja chyba dam juz spokoj i rano ogarne tekstowo bo duzych nadziei nie mam co do tego co moga tam moga powiedziec :P. Raczej wieksze zmiany end gamowe sie nie zapowiadaja