Wpis z mikrobloga

Jak myślicie co jest najbardziej prawdopodobne w sprawie diablo ? Ja osobiście obstawiam dodatek do d3 ale po cichu liczę na d4 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Grafika w d3 jak na HnS jest bardzo miodna itd., ale gra jest po prostu popsuta. Mam obie kolekcjonerki z D3 i po prostu płakać mi się chcę jak patrzę na obecnę diablo 3.

#blizzcon #diablo3 #blizzard

Blizzard plz

  • Dodatek do Diablo 3 53.1% (52)
  • Diablo 2 remastered 21.4% (21)
  • Diablo 4 17.3% (17)
  • Jakieś mmo usadzone w uniwersum Diablo. 8.2% (8)

Oddanych głosów: 98

  • 19
@sunsu-sun: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zolwixx: Ale sc2 jest bardzo fajne i nie mają interesu w wydawaniu 3, a d3 po prostu nie wyszło a Blizzard słynie z tego że wszystkie gry są bardzo dobre. A d3 w obecnej formie zasługuje maksymalnie na 5/10.

Ale również wątpie w 4, ew. jakiś dodatek który uratuję 3.
@webdruid: AH był fajny, legendy dropiły rzadko ale jak dropiły to zawsze banan na ryju. Najdroższy item jaki sprzedałem był chyba za 190€ amulet tal rashy z critem, ale chinole z mass botami wszystko popsuły ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Moted: Według mnie remaster D2 jest bardziej prawdopodobny od dodatku do D3, aktualnie D3 nie ma nawet dyrektora gry, a gościu od itemów poszedł robić WoWa. Obecne oferty pracy przy Diablo są dla ludzi od User Interface. Raczej nie myślicie że ich celem jest zmienianie interfejsu w Diablo 3? Jaki by to miało cel? Ja strzelam w D4, ale możliwy jest też remaster D2 (może z jakim patchem albo dodatkiem. W
@Moted: diablo 4, jajajajajajajahahahaha! XDDD nie wierze. Piękna segregacja ludzi myślących i bezmózgów, którzy nie wiedzą nic o produkcji gier. diablo 4, haahah! XD o jak kisne! XD żałuję, że oddychamy tym samym powietrzem.