Wpis z mikrobloga

@InspektorDupa: po prostu dzieli nas przepaść kulturowa której nie da się pokonać. Nieważne co powiem, ty zawsze powiesz że mam słaby s--s mimo że nic nie wiesz ani o mnie ani o moim seksie. Grasz jak pozytywka zawsze to samo na każdą próbę wytłumaczenia na czym polega brak kultury. A clou tego problemu to wbrew pozorom wcale nie jest s--s sam w sobie tylko kultura osobista i świadomość społeczna. Tak
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: zaraz, zaraz? czy nie napisałem już wcześniej: "możliwe, że partnerka/partner inaczej odczuwa bodźce tego typu"??? hmmm, chyba jednak widzisz tylko to, co chcesz widzieć. więc z łaski swojej nie pouczaj mnie jeśli sam wybiórczo interpretujesz moje słowa. i na litość boską, nie wywyższaj się tak z tą PRZEPAŚCIĄ KULTUROWĄ, bo to już są himalaje żenady.
nie ogarniasz, że bycie kulturalnym nie jest równe byciu podnóżkiem sąsiadów oburzonych tym, że
  • Odpowiedz
@InspektorDupa: Jak nie potrafi opanować krzyku to niech sie zapisze na jakąś terapie. Nawet psa da się nauczyć żeby nie szczekał, to twoja karyna na pewno też da rade.

ak Ci to aż tak przeszkadza w egzystencji, to wyprowadź się do domu jednorodzinnego, a nie mieszkasz w blokowisku czy innej kamienicy stworzonej w taki sposób, że słychać każdy krok za ścianą.

Czyli idąc tym tropem rozumowania jak ktoś da mi
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: hohoho, i kto tu jest k------o prymitywny i jest burakiem?( ͡° ͜ʖ ͡°) porównujesz moją ewentualną "KARYNĘ" do psa???( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) nie chcę Cię martwić, ale właśnie obnażasz wszystkie słabości takich mend społecznych narzekających na każdą drobnostkę, takich co to o 15 wezwą policję za
  • Odpowiedz