Wpis z mikrobloga

#allegro sobie jakieś jaja robi?
Szukam kilku rzeczy na Allegro. Szału nie ma, drobnostki, m.in. baterie, których lokalnie nie mogę dostać. Znalazłem kolesia, który ma wszystko czego potrzebuję. Miodzio, będzie za jedną przesyłką. Zamawiam i...... "nie udało się kupić następujących przedmiotów: baterie". Co się okazuje? Z nieznanych mi przyczyn baterii kupić się nie dało, mimo, że na stanie sprzedawcy jeszcze olbrzymia ilość. Pozostałe rzeczy kupione. Super, to teraz dokupię sobie dwie baterie po 2 zł + do tego przesyłkę za 15zł? Chyba kogoś powaliło.... Przez takie kwiatki coraz częściej rezygnuję z zakupów na Allegro, a już tym bardziej jak mi się nie spieszy - wtedy tylko ali...

@allegro_pl - wiem, że chcecie, żeby jak najwięcej kasy przeszło przez Wasz system, ale takie zagrywki to przegięcie. Skoro nie udało się kupić jednej z rzeczy, to może by tak komunikat "Nie udało się zamówić tej i tej rzeczy. Czy chcesz zamówić pozostałe?", a nie teraz stawiać mnie przed faktem dokonanym. Równie dobrze mogło być tak, żeby wywalio komunikat 'nie udało się kupić wszystkiego, opłać koszty wysyłki'...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@husky83: napisz do sprzedawcy, przelejesz mu wincyj kasy, on ci baterie dorzuci . nastepnym razem wchodz bezposrednio na strone sklepu sprzedawcy, a nie na allesheisse ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@zolwixx: @sheilacooper: tak też zrobiłem, ale allegro mogło by się wziąć do poprawienia serwisu, bo spośród ebay, Aliexpress, Amazon i Allegro niestety to ostatnie jest.... na ostatnim miejscu, pod względem funkcjonalności....
  • Odpowiedz
@husky83: no nie czaję, kupiłeś część przedmiotów, to nie mogłeś wejść potem w baterie i dokupić przed zapłaceniem? Przypłatności możesz wybrać kilka przedmiotów, które kupiłeś i zapłacić za wszystkie.
  • Odpowiedz
@husky83: jeśli przeszedłeś płatność to tak. Ale 'kupujesz' przed płatnością przecież. Więc jak na etapie kupowania wyłapało błąd to mogłeś przejść do baterii, kupić i dopiero potem przejść do płatności.
  • Odpowiedz
@sebawo: być może coś zmienili, jakiś czas temu nowe zamówienie = nowa płatność i nie można było scalić. Dlatego uważam, że Allegro jest bardzo niedopracowane.
  • Odpowiedz