Wpis z mikrobloga

@Sajdyk_pl: Wielka wyprzedaż rzeczy niezbędnych ;)

Jako, że nazbierało mi się parę rzeczy, które są wprawdzie dla mnie niezbędne, ale są też mniej niezbędne, niż inne niezbędne rzeczy, to postanowiłem je wystawić do sprzedania :D

Pierwszą z nich jest miernik USB mierzący praktycznie wszystkie potrzebne parametry (V, A, Wh, Ah) i potrafiący logować dane do komputera (dołączam niezbędny kabel). Może się przydać do testów baterii w telefonach, power bankach, czy też latarkach ładowanych przez USB. Jego zjęcie zamieszczam poniżej.
Dodatkowo mam do sprzedania drugi miernik, który jest nieco dokładniejszy od powyższego, ale nie umożliwia logowania do komputera. Przez to jest tańszy, chociaż zakres pomiarowy ma większy niż wcześniej wspomniany.

Dodatkowo mam do sprzedania rejestrator Zoom H2n, który jest bardzo bardzo wszechstronnym urządzeniem. Może pełnić rolę rejestratora, mikrofonu zewnętrznego USB, interfejsu audio, a ponadto wyposażony jest w 5 kapsuł mikrofonowych dzięki czemu może nagrywać dźwięk w różnych konfiguracjach (w tym czterokanałowy).

Po więcej szczegółów zapraszam na mojego bloga. W razie pytań służę pomocą:)

Wyprzedaż rzeczy niezbędnych ;)

#gielda, #sprzedam, #kupie, #latarka, #rejestrator, #audio, #mikrofon, #technologia , #technika
Pobierz Sajdykpl - @Sajdykpl: Wielka wyprzedaż rzeczy niezbędnych ;)

Jako, że nazbierało m...
źródło: comment_TRtjbMLXTpU5mL6fh6U2mqZGGo9Tup6H.jpg
  • 2
@nicniezgrublem:
Ten widoczny na zdjęciu wystawiłem na Allegro w aukcji za 150zł z możliwością kup teraz za 200zł.
Sprzedaję też inny miernik za 100zł z opcją kup teraz za 150zł. Jego szerszy opis i zdjęcia znajdziesz na moim blogu, link w poprzednim wpisie na końcu.