Wpis z mikrobloga

Dziękuję serdecznie wszystkim za wczorajsze spotkanie na #krakowpiwo #wykoppiwo :D

Było mi bardzo miło spędzić z wami trochę czasu, liczę że teraz jak prawdziwy Angol będę przylatywał częściej do #krakow na piwo, hehehe ( )

Udała nam sie nawet śmieszna historia, podeszło do nas dwóch gości i zapytało czy jestesmy z wykopu, odpowiedzieliśmy twierdzącą, a oni: "to usuńcie konta"

Jak sie okazało byli w tym samym miejscu i czasie totalnie przypadkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Świat jest mały, a mirko duże :D

Poniżej zarzucam zdjęcie całego zespołu, na PW znajdziecie linki do pełnej galerii oraz waszych własnych zdjęć.

Do zobaczenia next time ( ͡º ͜ʖ͡º)

@MasterSoundBlaster: @Grazyna_Roberts: @boogi77: @FluffyMuffin: @radzio @Pruderyjny: @alamein: @idol89: @Al_Ganonim: @TiIa: @CynicznySkurczybyk: @DOgi: @Vasterek @wanad @kresca @Wruszbita_Maciej: @xhxhx (mam nadzieje, że nikogo nie pominąłem)

Hehe, troche #pokazmorde
sorek - Dziękuję serdecznie wszystkim za wczorajsze spotkanie na #krakowpiwo #wykoppi...

źródło: comment_EQ78Ebd1jQe3ZI2WxvuswgH02WNufWZc.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
Siema, jak już pewnie załapaliście podchodzącymi byliśmy ja i @radzio. Byliśmy tam zupełnie przypadkiem, ale wiedziałem o wykop party, bo dostałem powiadomienie więc wiedzieliśmy o Was tylko się czailiśmy :D Tak btw, nie wiem kto tam pierwszy przyszedł do knajpy z Was ( @sorek to Ty?) ale podszedł właśnie do naszego stolika i się ze wszystkimi przywitał (impreza informatyków, więc łatwo pomylić z imprezą wykopu) dopiero potem załapał że coś jest
  • Odpowiedz